AntiAging: Vysoce efektivní medicína 21. století

Zrychlený životní styl, který nutí současnou společnost podávat i pod neúměrným tlakem perfektní výsledky, vede ke stále markantnějším projevům poškození organismu v procesu jeho přirozeného stárnutí a k psychosomatickým obtížím. Požadavky 21. století proto daly vzniknout novému medicínskému oboru: AntiAging medicíně.

Tato unikátní zdravotní metoda kombinuje prvky klasické západní medicíny s tradičními postupy východních medicínských směrů. Zabývá se opomíjenými projevy civilizačních chorob a jejich úspěšnou léčbou. Výsledkem není jen zpomalení procesu stárnutí organismu a jeho omlazení, ale také zvýšení hodnoty života v každé jeho etapě.

Diagnostikou a zdravotními úkony AntiAging medicíny se zabývá také prestižní hotelová klinika Carlsbad Clinic, ve spolupráci s první certifikovanou klinikou anti-aging medicíny A2C. Nabídkou svých omlazujících procedur cílí na všechny věkové skupiny - přesně podle poselství AntiAging medicíny, která říká, že základem kvalitního života je péče o zdraví a dobrý životní styl již od útlého věku.

Prvním krokem k úspěšné léčbě je dobrá diagnóza. Tu provádí klinika na základě hned několika testů. Například Vyšetření mozkových neurotransmiterů, jejichž poruchy se projevují zvýšenou únavou organismu a ztrátou energie. Bio Aging – měření biologického věku jednotlivých orgánů. Vyšetření potravinových intolerancí ALCAT včetně chemických látek, plísní, léků nebo barviv, které se mohou nacházet v konzumované potravě a které způsobují nadváhu nebo alergickou reakci i po několika dnech. Test FORT – měření volných radikálů v krvi, které napadají a poškozují zdravé molekuly v těle, což má za následek řadu závažných civilizačních onemocnění. Genetická a hormonální vyšetření nebo komplexní biochemická vyšetření.

Následná podrobná diagnóza vede ke stanovení správných a efektivních léčebných postupů a doporučení k dílčím změnám životního stylu. Správný přístup k organismu garantuje zvýšení jeho výkonnosti, koncentrace a efektivity, ale také usměrnění životosprávy, snížení nadváhy nebo přecitlivělosti na některé složky potravy a v neposlední řadě také udržení těla v perfektní kondici na dlouhá léta dopředu.

Galerie

AntiAging

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru