Art de Suisse

Art de Suisse

Tradice děděná po generace

 

Tradice děděná z generace na generaci je ve špičkovém uměleckém hodinářství značky Art de Suisse základním stavebním kamenem. Poslední z dlouhé řady generací zastupuje také Bajram Sahatçiu, jenž se stal již v roce 1951 aktivní členem této rodinné společnosti, když mu bylo pouhých 8 let. Od útlého věku se koukal svému otci pod ruce a tím se dokázal mnohé naučit. V 16 letech svůj um, který mu byl dán do vínku, završil vzděláním v oboru hodinářství. A stejně tak jako on se od mala této umělecké práci učili i jeho děti.

Po celou dobu svého působení na trhu, si společnost Art de Suisse díky budování nových partnerů, marketingovým a výzkumným nástrojům rozšiřuje své aktivity na různých místech po celé Evropě. Prioritou však zůstává zejména špičkový a nadstandardní servis, poskytovaný všem svým zákazníkům v Karlových Varech, kterým vděčí za jejich dlouholetou přízeň. A právě pro klienty z Karlových Varů a ty, kteří do tohoto lázeňského města zavítají, otevřeli již 3 obchody pod značkou Art de Suisse.

Do roku 2017 reprezentativně a hrdě vstupuje toto umělecké hodinářství otevřením prestižního obchodu Art de Suisse na karlovarské adrese Lázeňská 9. Tento obchod, jenž je považován za vlajkovou loď, prezentuje exkluzivní značky, jakými jsou Breguet, Jaquet Droz, Harry Winston & Blancpain spolu s přítomností dalších luxusních značek Chanel, Mikimoto , Pomellato, Breitling.

Jste-li milovníky tradičních a prémiových značek a potrpíte si na nejvyšší úroveň služeb, nezapomeňte během své návštěvy Karlových Varů zavítat do některého z luxusních obchodů společnosti Art de Suisse. 

Fotografie


Přidat nový komentář
RelocateXp Movers and Packers in Delhi RelocateXp

23. června 2017 8:35


Hi there
I really liked this content and It is very great to know this particular content from this website as always. For more information about Packers and Movers in Delhi, Please visit the above link

Reagovat

https://www.essayscouncil.com Beverly

22. června 2017 8:14


Wonderful post.This is nice post and provides full information. i prefer to browse this post as a result of I met such a lot of new facts concerning it really.Thanks loads. I bookmark your web log as a result of I found superb info on your web log, Thanks for sharing.

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru