Bambusové masáže: smyslná exotická relaxace

Intenzivní bambusový zážitek působí blahodárně na svaly, pomáhá odvádět lymfu a obnovovat cirkulaci krve. Jedinečné masážní metody pomáhají při bolestech páteře a ztuhlosti svalů. Masáž navíc odbourává stres a zklidňuje mysl.

Profesionální thajští maséři používají při bambusové masáži netradiční nástroje, oleje i techniky. Hlavní roli hrají pevné nahřívané bambusové stonky, které slouží jako prostředek pro vyvíjení specifických krouživých pohybů, jenž doplňují pestrou škálu dalších atypických masérských technik. Bambusové tyče mají různou délku, kratší se používají na obličej a chodidla, delší na celé tělo. Jen vhodná délka masážního nástroje dokáže vyvinout optimální tlak s léčivým účinkem.

Bambusová masáž čerpá inspiraci také z reflexoterapie. Maséři při proceduře aktivují reflexní body, čímž přispívají k pozitivní aktivaci vnitřních orgánů a následnému hojivému stimulu. Bambusová masáž má rovněž zásadní vliv na pokožku, která je v průběhu celé procedury konfrontována s jemným, avšak vyživujícím a obnovujícím bambusovým extraktem. Ten představuje žádanou regeneraci kůže, která masáží získává pevnost a pružnost. Vysoce účinnou proceduru, která má pozitivní vliv na tělo i obličej, uzavírá dotek hojivého bambusového krému, který vlévá do organismu novou energii.

Uvolněte své energetické bloky nekonečnou exotickou relaxací. Vyzkoušejte naprostou novinku ve světě top wellness a relaxace, vhodnou pro muže i ženy, která vám svým netradičním konceptem zpříjemní pobyt v hotelu Carlsbad Plaza.

Galerie

Bambusové masáže

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru