Beauty Salon Magic Charm: Svět krásy z lůna přírody

Krása vychází z vnitřního pocitu štěstí a spokojenosti sama se sebou. Dopřávejte si proto pravidelnou luxusní péči, která dokáže na okamžik pozastavit čas a důkladně zregenerovat tělo i mysl a naladit je na pozitivnější vlnu. Věnujte svému organismu láskyplnou pozornost i při pobytu v Karlových Varech, ve vyhlášeném lázeňském resortu. Prestižní Beauty salon Magic Charm ve špičkovém medicínském centru Carlsbad Clinic nabízí komplexní kosmetické programy pro všechny typy pleti a pokožky.

Nedáte dopustit na sofistikovanou francouzskou kosmetiku a vaše tělo zbožňuje chladivý dotek mořských řas? Vyzkoušejte vynikající kosmetickou řadu Thalgo. Milujete vášeň i konejšivou náruč matky přírody nebo sílu čtyř přírodních živlů, které na vašem těle a v mysli zanechají blahodárné stopy svého působení? Inspirujte se emotivní kosmetikou Terraké.

Koncepce procedur s využitím mořské kosmetiky Thalgo zahrnuje celou řadu ošetřujících, pěstících, čistících, hydratujících, vyhlazujících, povzbuzujících a aktivujících programů zaměřených na pokožku obličeje, kterou doplňují četné masážní, ultrazvukové, liftingové a aromaterapické přístupy. Ošetření těla Thalgo nabízí zeštíhlující, formovací, peelingové a detoxikační programy, zázvorové, čokoládové nebo remineralizační zábaly či posilující masáže. Intenzivní relaxaci skýtají speciální programy Mer & Sens, kombinující peelingové procedury s masáží lávovými kameny, nebo ošetření Indocéane, které zprostředkovává originální pěstící přístupy z oblasti Středomoří, Egypta, Indie a Číny.

Kosmetika Terraké, inspirovaná čtyřmi planetárními elementy, zeminou, vodou, rostlinami a vzduchem, představuje vlastní kosmetické programy. Využívá cenné poklady země - písek z ostrova Bora Bora nebo vzácné růžové polodrahokamy, hojivé dary moře – červenou řasu a mořské extrakty z Antarktidy, bohatství přírody – červenou liánu z Peru či bambus s ovocným máslem a květinovým voskem, nebo unikátní tajemství světla a vzduchu – gomážní vločky.

Luxusní salon Magic Charm nezapomíná ani na klasické procedury jako epilace, depilace, lymfatické masáže nebo barvení, které doplňují bohatou nabídku kosmetického salonu.

Poznejte s námi jiný svět – svět přirozené krásy z lůna přírody.

Galerie

Beauty Salon Magic Charm

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011


Přidat nový komentář
bigo live for pc BIGO MAN

11. července 2017 13:12


nice post

Reagovat

Ryan Cataldo Tequesta Douglas

2. května 2017 8:50


Your articles and blogs are inspirational.

Reagovat

Very nice Lily Diana

31. října 2016 16:55


The atmosphere I've found in this place is better there anywhere. I like spending time here with my friends.

Reagovat

Nothing Maurice

31. října 2016 16:40


Nothing compares with a day at a beauty salon. I relax and I feel so good, that I refuse to leave.

Reagovat

Titus Nysis

14. října 2016 16:41


I like going to beauty salon because i think they take care of my appearance and my smile. Love you guys

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru