Brioni – synonymum Italské elegance

Rádi bychom Vás pozvali do světa elegance a komfortu, do světa elegance, který nenechá bez zájmu žádného gentlemana. Chtěli bychom Vás pozvat do světa Brioni.

Šik, důstojnost, konzervatismus a elegance jsou pravá slova, která věrně vystihují tento elitní mužský oděv. Muž oblečený ve stylu Brioni, je v každé unikátní situaci elegantním hrdinou, vyzařujícím sílu a moc.

První obchod Brioni byl otevřen v Říme po druhé světové válce v roce 1945 dostal název po Italském ostrově Brioni a již v této poválečné době nabízel svým klientům elegantní střihy, smělé barvy a individuálnost v každém detailu.

A právě individuálnost a smysl pro detail této značky přetrvává i v dnešní době, kdy nehledě na zvýšenou poptávku, Brioni nemění své tradice a převážnou část výroby pokrývá ruční práce předních italských krejčí a více jak čtvrtina celkové produkce tvoří zakázková výroba.

V kolekce podzim-zima 2008/09

Nejpolárnějšími látkami této sezóny budou vlna, viskóza, hedvábí, samet a kašmír, doplněné o velmi populární kostku, nebo proužek. Sportovní móda bude zastoupena materiály z tenké příze, hitem sezóny pak budou krátké kožené a semišové bundy s kožešinovými límci. Obuv a pásky budou představeny v lakované, nebo ručně opracovávané kůži z krokodýla , nebo zvěřiny.

Obchod, který se nachází přímo v recepční hale hotelu Carlsbad Plaza, nabízí plný rozsah kolekce Brioni, spolu s oblečením pro volný čas a doplňky pro nejnáročnější klienty.

Zkušení pracovníci vám rádi pomohou sestavit módní a komfortní garderobu přesně ve Vašem stylu.

Galerie

Brioni

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru