Carlsbad Clinic - Diagnostika

Naši lékaři Vám v luxusním prostředí se špičkovým servisem a nejmodernějším vybavením doporučí vhodné diagnostické a léčebné metody. Chcete-li např. znát, jak ovlivňuje zátěž Váš zdravotní stav, v Carlsbad Clinic absolvujte speciální vyšetření. Dále můžete využít kardiologickou diagnostiku, sonografii, endoskopii či gastroenterologii s vybavením pro střevní výplachy. Pojďme si nyní přestavit alespoň část naší diagnostické nabídky!

Sonografie - ultrazvuk

Ultrazvukové zobrazení je bezbolestné vyšetření, při kterém jsou využívány vysokofrekvenční zvukové vlny k zobrazení měkkých tkání lidského těla, orgánů dutiny břišní, atd. Pomocí tohoto zařízení je lékař schopen určit diagnózu a navrhnout tak další potřebnou léčbu. Jelikož jsou při ultrazvukovém vyšetření zobrazovány tkáně v reálném čase, je možné zachytit strukturu a pohyb jednotlivých orgánů, stejně jako toky krve v cévách a je tedy možné zjistit případné zúžení či uzávěr cév.

Gastroenterologie & Hydrocolonoterapie

Skoro každý člověk žijící v moderní době trpí střevními potížemi. Nepravidelné stravování, nepříznivý vliv stresu a porušená ekologie mohou způsobit vznik různých nemocí zažívacího traktu a zanesení organismu škodlivinami. Gastroenterologie se zabývá především vyšetřováním a prevencí těchto chorob trávicího ústrojí, k nimž patří zejména funkční poruchy orgánů trávicí trubice, tenkého a tlustého střeva, disfunkce žlučových cest, meteorismus apod. Hydrocolonoterapie je jednou z procedur, která Vám bezpečně pomůže zbavit se těchto nepříjemných problémů za pomoci nejmodernějších přístrojů.

Pro komplexní diagnostické vyšetření jsou pro Vás připraveny naše Diagnostické programy.

Galerie

Carlsbad - diagnostika

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru