Co je v Carlsbad Plaza nového?

Chceme být vždy o krok před svou konkurencí, a proto neustále zkvalitňujeme poskytované služby.

Pokud jde o dopravu k nám a od nás, zavedli jsme luxusní transfery limuzínami značky Mercedes Benz třídy S class.

Co se týká hotelových pokojů, dodatečně byla vybudována klimatizace i v zadním traktu hotelu. Na všech pokojích mají nyní klienti příležitost výběru speciálních polštářů z Pillow menu a před spaním je možné použít speciální spreje. Hostům, kteří trpí alergiemi, nabízíme možnost vyčištění vzduchu ozónovou čističkou. Čištění se provádí také po odjezdech kuřáků.

Jelikož Carlsbad Plaza je lázeňský hotel, je u nás zavedena možnost individuálního dietního stravování. Máte-li ale rádi například uzené pokrmy, pak vězte, že ty naše pocházejí z vlastní hotelové udírny. Večerní chvíle strávené ve francouzské restauraci La Bohème Vám nyní po sedm dní v týdnu zpříjemní živá klavírní hudba. V restauraci Sweet Orient pořádáme každý pátek Sushi Dinner s neomezenou konzumací mnoha druhů zmíněné japonské lahůdky za výhodnou cenu.

Medical Spa Gallery a Carlsbad Clinic jsou pro Vás otevřeny každý den v týdnu. Abychom mohli vyhovět opravdu všem, kapacity některých procedur jsme zvýšili až dvojnásobně. Zdravotní péče je díky čtyřem vlastním lékařům garantována sedm dní v týdnu. Pro rozbory krve využíváme svou moderně vybavenou laboratoř. S důvěrou se můžete svěřit do rukou našich odborníků nejen na endokrinologii, denzitometrii, estetickou medicínu a plastickou chirurgii.

Všichni hoteloví hosté mohou nyní zdarma využívat služeb Wellnesslandu Alt Karlsbad, kde je nově k dispozici také bazének s termominerální vodou. V kosmetickém salónu Carlsbad Clinic poskytujeme procedury s využitím špičkové francouzské kosmetiky Thalgo a také exkluzivní kosmetiky značky St.Barth.

Věříme, že pobyt v hotelu Carlsbad Plaza se pro všechny naše hosty stane krásným a nezapomenutelným zážitkem.

Galerie

Co je v Carlsbad Plaza nového?

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru