Diamonds International Corporation

Hlavní aktivitou společnosti je výroba a prodej originálních diamantových šperků, prodej investičních diamantů a velkoobchod s drahými kameny. Je v současnosti jedním z největších obchodníků s investičními diamanty ve střední Evropě. Má přímé vazby na doly i nejlepší brusírny a je tak schopna maximálně uspokojit potřeby svých klientů.

Veškeré šperky jsou certifikovány již od velikosti diamantu 0,1ct a pocházejí z vlastních dílen. Jsou chráněné ochrannou známkou registrovanou v rámci celé EU, výrobní značkou D.I.C. a puncovní značkou dle platné legislativy. Spolupracuje s předními designéry a umělci. Již dvě unikátní kolekce šperků pro tuto společnost vytvořila např. světoznámá módní návrhářka Blanka Matragi.

V současnosti tvoří většinu obratu společnosti obchod s investičními diamanty, neboť se jedná o komoditu vysoce koncentrovanou, zároveň mobilní a stovkami let prověřenou. Jde o tradiční investici v dobách nejisté ekonomické či politické situace, kterou znají po celém světě a lze ji tak kdekoli v případě potřeby zobchodovat za výrobky, služby či finance.

Ve vedení společnosti je přední český odborník na diamanty, grader IGI, Ing. Přemysl Synek, generální ředitel D.I.C. a.s., který má více jak 15 let zkušeností v tomto oboru. Spolu s ním za expanzí a rozvojem společnosti stojí také předseda představenstva, MUDr. Luboš Říha, který se obchodem jako takovým, nejen v České republice, zabývá již od dob studií.

D.I.C. tvoří v místech dceřiných společností unikátní diamantové kluby, kde se můžete v luxusním prostředí a zcela v soukromí o diamantech dozvědět naprosto vše, co Vás zajímá. Prohlédnete si zde také kompletní nabídku originálních šperků a u dobré kávy poznáte kouzlo diamantů, kterému lidstvo již od nepaměti podléhá, nejen z estetických, ale i racionálních a investičních důvodů. Poznejte i Vy skutečnou mystiku diamantu právě u D.I.C.

Diamantové kluby najdete:

ČR: Showroom D.I.C. Prague
Široká 15, Praha 1 – Josefov, 110 00
tel.: +420 739 322 517 email: showroom.praha@dic.as

SR: Showroom D.I.C. Bratislava
Ventúrska 3, Bratislava, 811 01
tel.: +421 918 323 266 email: officesk@dic.as

SRB: Showroom D.I.C. Beograd
Milentija Popovića 9, Prodavnica broj 23, 11 070, Novi Beograd
tel.: +381 113 056 826 email: officesrb@dic.as

HR: Showroom D.I.C. Zagreb
Folnegovićeva 1b – II. Kat, 10 000 Zagreb
tel.: +385 164 06 835 email: officehr@dic.as

↑ nahoru