Etiketa

Etiketa

Když se gentleman střetne s dámou

Žena je jako květina, je křehká a čistá jako čerstvě napadaný sníh a je třeba s ní zacházet v rukavičkách. Slyšte pánové napříč věkovým spektrem! Správné chování vůči ženě dokazuje, že jste dobrým člověkem a jste na nejlepší cestě stát se opravdovým gentlemanem. Vítejte v naší pravidelné rubrice o pravidlech vybraného chování.
 
Přesto, že jsme toho názoru, že základy vybraného chování by měl oplývat každý muž nejenom gentleman, je patrné, že tomu ne vždy tak je, proto začněme od začátku.
 
Dámě je třeba vždy otevřít dveře, nejedná se pouze o ty vchodové, zde máme na mysli i dveře od vozu, pokud by počasí nepřálo, je třeba podržet nad ženou deštník. Pokud zavítáte například do restaurace, pomozte tomu něžnému stvoření s kabátem, podržte rukavičky či kabelku, usaďte je a vstaňte vždy, když odchází od stolu nebo zpět usedá. Máte-li před sebou překážku v podobě schodiště, při stoupání dejte přednost Vašemu ženskému protějšku a naopak, když budete scházet dolů, vydá se gentleman jako první, aby dámu ochránil svým tělem v případě pádu.
 
Malou změnu zaznamenáte, pokud vstupujete s ženou do výtahu, má přednost jak při nástupu tak i při výstupu. Je dobré vědět, že v běžném kontaktu je vhodné pozdravit ženu jako první, zatímco v pracovním styku zdravíme nejprve tu osobu, která je hierarchicky nejvýše. Normy chování platí neustále a kdekoliv, mějte proto na paměti, že velikostí Vašeho konta a majetku rozhodně ten správný dojem na dámu neuděláte a urazit ji můžete kritikou a rozmluvou o soukromích záležitostí před jakýmkoliv dalším obecenstvem. Pokud si vštípíte těchto několik běžných pravidel, každá žena to velmi ocení a žádná nepřehlédne.
 
Je pouze na Vás, jakou cestou se vydáte. Skutečným gentlemanem se nemusíte narodit, nepotřebuje ani žádného výrazného talentu, být gentleman je otázka volby. Co si zvolíte právě Vy?

 

Fotografie


Přidat nový komentář
home remedies for sore throat and congestion Lisa

8. srpna 2017 6:33


I think this is a really good article. You make this information interesting and engaging. home remedies for sore throat and congestion You give readers a lot to think about and I appreciate that kind of writing.

Reagovat

http://jhurlbusinessinsports.blogspot.in/2017/07/dermagen-iq.html Kaden

21. července 2017 14:17


I haven’t any word to appreciate this post.....Really i am impressed from this post....the person who create this post it was a great human..thanks for shared this with us.

Reagovat

photoshop cs6 free Sarah

8. července 2017 15:15


Awesome and interesting article. Great things you've always shared with us. Thanks. Just continue composing this kind of post

Reagovat

192.168.1.1 192.168.1.1 192.168.0.1 Janna

5. července 2017 4:19


Dámě je třeba vždy otevřít dveře, nejedná se pouze o ty vchodové, zde máme na mysli i dveře od vozu, pokud by počasí nepřálo, je třeba podržet nad ženou deštník. Pokud zavítáte například do restaurace, pomozte tomu něžnému stvoření s kabátem, podržte rukavičky či kabelku, usaďte je a vstaňte vždy, když odchází od stolu nebo zpět usedá. Máte-li před sebou překážku v podobě schodiště, při stoupání dejte přednost Vašemu ženskému protějšku a naopak, když budete scházet dolů, vydá se gentleman jako první, aby dámu ochránil svým tělem v případě pádu.

Reagovat

Finance Assignments Help Finance Assignments Help

10. května 2017 0:39


Get your Finance Assignment Help, Homework, Project Help Online for Students in UK, USA, and Australia by Professional finance writers at affordable prices.

Reagovat

Re: Online Case Study help pauledwards734@gmail.com

10. dubna 2017 20:23

Odpověď na komentář: <a href="https://www.casestudy.help">case solution help</a> We also share some information about our business


CASE STUDY HELP & CASE STUDY ONLINE HELP What a case study is and what it requires? Case study assignment is a must assignment that every student get.

Reagovat

Case Study Solution Help paul edwards

4. března 2017 15:34


your blog is so informative it really have all the articles i was searching on the web now and then, thanks for sharing this fabulous blog with us

Reagovat

https://tempagency.wordpress.com/contact-us/ staffing agencies near me

27. února 2017 8:05


Thanks for compiling such nicest information in your blogs. Articles are very informative and hope again I’ll find more like that.

Reagovat

visit online charles.ctorres00@gmail.com

25. února 2017 7:21


Great webpage buddy, I am going to notify this to all my friends and contacts as well.

Reagovat

good topics to write persuasive essays on johna7870@gmail.com

20. února 2017 11:10


The stuff you are penning blows out my mind.

Reagovat

Corona iOS App development Service Mark Anthony

17. února 2017 8:12


I genuinely appreciated understanding it. Sitting tight for some more incredible articles like this from you in the nearing days

Reagovat

Harvard Business Review case analysis Harvard Business Review case analysis

17. února 2017 8:02


I genuinely appreciated understanding it. Sitting tight for some more incredible articles like this from you in the nearing days

Reagovat

Harvard Case Analysis Harvard Case Analysis

17. února 2017 7:51


I appreciate your efforts in preparing this post. I really like your blog articles.

Reagovat

case solution help case solution help

17. února 2017 7:41


We also share some information about our business

Reagovat

Case Analysis Case Analysis

17. února 2017 7:28


No doubt! It will be truly hard enrolling! I wish you good fortunes!

Reagovat

HBR Cases Solutions HBR Cases Solutions

17. února 2017 7:10


Dissertation Guidance Provides quality Online Dissertation Help for students.

Reagovat

Recovery in Aurora: The Public Schools' Response to the July 2012 Movie Theater Shooting (A) Case Solution John Martin

17. února 2017 6:51


All things considered, nothing I can say except for incredible! I trust you'll make more helpful articles in the up and coming days.

Reagovat

Website Hosting Pakistan Website Hosting Pakistan

17. února 2017 6:33


I genuinely appreciated understanding it. Sitting tight for some more incredible articles like this from you in the nearing days

Reagovat

Mechanical Engineering Assignment Help Andrew Austin

2. února 2017 11:14


I’m really impressed with your article, such great & usefull knowledge you mentioned here

Reagovat

Nursing Assignment Help Charlie Puth

2. února 2017 10:37


I genuinely appreciated understanding it. Sitting tight for some more incredible articles like this from you in the nearing days

Reagovat

Zobrazené záznamy: od 1 do 20 (celkem 152)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Další »

Newsletter

↑ nahoru