Exkluzivní výhody bonusových programů

Cítit se na hotelu dobře není jen otázkou velkorysé nabídky hotelových služeb, jedinečných procedur nebo exkluzivního vybavení. Vedle vstřícného a milého personálu rozhodují o spokojenosti hotelových hostů i drobné, leč perfektně domyšlené detaily, které ve svém důsledku přinášejí návštěvníkům řadu příjemných výhod. Jedněmi z nich jsou i exkluzivní bonusové programy.

Hotel Carlsbad Plaza si pečlivě zakládá na osobním přístupu ke každému hostovi, kterému nabízí vždy něco navíc, ať už je to samozřejmost v podobě ovoce, vyhlášených karlovarských oplatek nebo láhev čerstvé vody pro každého klienta na nočním stolku každý večer.

Ještě exkluzivnější bonusové služby pak čekají na členy "Prestige club" - majitele VIP stříbrné a VIP zlaté karty. Základní výhodou je možnost využití desetiprocentní slevy v případě stříbrné a patnáctiprocentní slevy v případě zlaté VIP karty na nákup veškerých služeb společnosti Eden Group. Členství v "Prestige club" se častým návštěvníkům lázeňského resortu rozhodně vyplatí. Získání VIP stříbrné karty je podmíněno přímou platbou ve výši 2.500 EUR za jakékoliv služby společnosti Eden Group nebo registračním poplatkem 200 EUR. VIP zlatou kartu získá automaticky hotelový host zaplacením služeb v celkové výši 5.000 EUR nebo zakoupením karty za 350 EUR na hlavní recepci hotelu. V případě zakoupení slevové karty na recepci hotelu je možné slevu akceptovat okamžitě na jakékoli následně objednané služby společnosti Eden Group.

Členové klubu mohou s ohledem na délku pobytu a kategorii pokoje navíc bezplatně obdržet následující: denní tisk, připojení na internet, památný dárek nebo nadstandardní hotelové služby jako například možnost bezplatného brzkého příjezdu nebo pozdního odjezdu.

Pokud toužíte po ubytování, které vám vedle vysokého luxusu nabídne i něco navíc, staňte se členem "Prestige club" hotelu Carlsbad Plaza. Více informací vám rádi poskytneme na recepci hotelu, nebo je naleznete na našich webových stránkách www.carlsbad-plaza.cz.

Galerie

Bonusové programy

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru