Exkluzivní výhody bonusových programů

Cítit se na hotelu dobře není jen otázkou velkorysé nabídky hotelových služeb, jedinečných procedur nebo exkluzivního vybavení. Vedle vstřícného a milého personálu rozhodují o spokojenosti hotelových hostů i drobné, leč perfektně domyšlené detaily, které ve svém důsledku přinášejí návštěvníkům řadu příjemných výhod. Jedněmi z nich jsou i exkluzivní bonusové programy.

Hotel Carlsbad Plaza si pečlivě zakládá na osobním přístupu ke každému hostovi, kterému nabízí vždy něco navíc, ať už je to samozřejmost v podobě ovoce, vyhlášených karlovarských oplatek nebo láhev čerstvé vody pro každého klienta na nočním stolku každý večer.

Ještě exkluzivnější bonusové služby pak čekají na členy "Prestige club" - majitele VIP stříbrné a VIP zlaté karty. Základní výhodou je možnost využití desetiprocentní slevy v případě stříbrné a patnáctiprocentní slevy v případě zlaté VIP karty na nákup veškerých služeb společnosti Eden Group. Členství v "Prestige club" se častým návštěvníkům lázeňského resortu rozhodně vyplatí. Získání VIP stříbrné karty je podmíněno přímou platbou ve výši 2.500 EUR za jakékoliv služby společnosti Eden Group nebo registračním poplatkem 200 EUR. VIP zlatou kartu získá automaticky hotelový host zaplacením služeb v celkové výši 5.000 EUR nebo zakoupením karty za 350 EUR na hlavní recepci hotelu. V případě zakoupení slevové karty na recepci hotelu je možné slevu akceptovat okamžitě na jakékoli následně objednané služby společnosti Eden Group.

Členové klubu mohou s ohledem na délku pobytu a kategorii pokoje navíc bezplatně obdržet následující: denní tisk, připojení na internet, památný dárek nebo nadstandardní hotelové služby jako například možnost bezplatného brzkého příjezdu nebo pozdního odjezdu.

Pokud toužíte po ubytování, které vám vedle vysokého luxusu nabídne i něco navíc, staňte se členem "Prestige club" hotelu Carlsbad Plaza. Více informací vám rádi poskytneme na recepci hotelu, nebo je naleznete na našich webových stránkách www.carlsbad-plaza.cz.

Galerie

Bonusové programy

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011


Přidat nový komentář
hotel ravine booking jessicamak188@gmail.com

21. září 2017 12:06


Hi, of course this post is fully fussy and I even have learnt lots of things from it. Thanks.

Reagovat

Protect Your Cat and Home from Fleas johna7870@gmail.com

31. srpna 2017 8:17


Hmmmm…. The most widely innovative information at your site has impressed lots of the people including me and my friends.

Reagovat

bigo live for pc BIGO MAN

11. července 2017 13:29


nice post thanks admin

Reagovat

Ryan Cataldo Dorian

2. května 2017 8:50


I was searching for many blogs site and now finally I have got this cool place with lots of information.

Reagovat

academic writing services andifix648@gmail.com

7. prosince 2016 10:58


I even have been gifted for hours and I haven't suffered such awesome stuff.

Reagovat

professional business writing services andifix648@gmail.com

6. prosince 2016 7:55


Hey buddies, such a marvelous blog you have made I’m surprised to read such informative stuff.

Reagovat

http://mobimatic.wordpress.com Dom

4. listopadu 2016 7:17


I hope you will share such type of impressive contents again with us so that we can utilize it and get more advantage.

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru