Franck Provost, francouzský šarm v Česku

V Paříži, se jménem Franck Provost pyšní na 60 kadeřnických salonů. První salon Franck Provost Coiffure byl otevřen již v roce 1975 na předměstí Paříže v St.German-en Laye. S každým dalším salonem rostl i věhlas jejich majitele, který sbíral kadeřnická ocenění.

O dvacet let později zahájil provoz první franšízový salon mimo Paříž a k dnešnímu dni má Franck Provost přes 6000 salonů ve 25 zemích světa. Výjimkou není ani Česká republika, kde můžete jeden ze salónů navštívit přímo v hotelu Carlsbad Plaza.

Fabian „Salsa" Provost

V červenci tohoto roku navštívil hotel Carlsbad Plaza Fabio Provost, syn zakladatele společnosti Francka, který se svým otcem společně již řadu let spolupracují na nových kolekcích a trendech. Zatímco otec razí usedlejší eleganci, syn Fabia „Salsa", jak napovídá jeho pseudonym podle žhavého tance, provozuje mladou, dravou a dynamickou módu.

Vyzkoušet si Fabiovo umění „na vlastní kůži" měla možnost i naše Executive director paní Romana Mrvová, které Fabio vytvořil, k její velké spokojenosti, účes během svého pobytu v hotelu Carlsbad Plaza.

Galerie

Franck Provost

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru