Hotel CARLSBAD PLAZA oslavil 2. výročí svého otevření

Dne 2.2. 2008 proběhl v Rockefeller Hall slavnostní večer uspořádaný při příležitosti 2. výročí otevření prvního pětihvězdičkového spa&wellness hotelu v Karlových Varech.

V průběhu slavnostního večera došlo na tradiční předávání výročních cen. Cenu nejproduktivnějšího partnera roku si odnesly cestovní kanceláře Vedi Tour, Terma Travel a Travel System Bohemia. Ocenění pro nejlepší partnerský guest service obdržela Kateřina Čermáková z Terma Travel a hlavní cenu, udělovanou za dlouhodobý přínos cestovnímu ruchu v Karlových Varech, převzal šéf Vydavatelství Promenáda Petr Kulhánek.

Stejně jako v loňském roce obdržela předsedkyně Mateřského centra v Karlových Varech paní Bartošová šek od společnosti Eden Group a.s., tentokrát na 30.000,-Kč. Na této částce se výrazně podíleli i samotní zaměstnanci, kteří zakoupením lístků do tomboly během zaměstnaneckého večírku tak na mateřské centrum přispěli.

Hlavním hostem večera byl Joseph Opp, viceprezident nejprestižnější světové hotelové aliance „The Leading Hotels of the World“, jíž je Carlsbad Plaza členem.

Největší úspěch sklidil u přítomných hostů černošský zpěvák Lee Andrew, dále premiérové promítání filmu o jedenáctileté historii Eden Group a.s., a zejména divadelní představení s názvem „Nazdar mami“, které bylo mistrovsky předvedeno mužskou částí top managementu společnosti, navíc v několika světových jazycích.

Galerie

2008

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011


Přidat nový komentář
Buy Electronic Cigarettes johonAlberts@gmail.com

24. dubna 2017 17:42


This is an extremely accommodating Learn English online post; I was searching for this data. So hopefully you know I found your website when I was doing exploration for sites of article and I like it, so please look at my webpage at some point and leave me a remark to tell me what you think.

Reagovat

Voyance Gratuite Par Telephone johonAlberts@gmail.com

24. dubna 2017 17:42


Wow! Such an amazing and helpful post this is. I really love it. It's so good and so awesome. I am just amazed. I hope that you continue to do your work like this in the future also

Reagovat

check here Thanks for sharing n

24. dubna 2017 15:41


Thanks for sharing nice information with us. i like your post and all you share with us is uptodate and quite informative, i would like to bookmark the page so i can come here again to read you, as you have done a wonderful job.

Reagovat

Case Study help Case Study help

24. dubna 2017 8:49


CASE STUDY HELP & CASE STUDY ONLINE HELP What a case study is and what it requires? Case study assignment is a must assignment that every student get.

Reagovat

cheap dedicated windows server AXDads

24. dubna 2017 0:15


I have read your blog it is very helpful for me. I want to say thanks to you. I have bookmark your site for future updates.

Reagovat

order modalert sunnyclark0@gmail.com

23. dubna 2017 15:38


I have read your article. it is very informative and helpful for me.I admire the valuable information you offer in your articles. Thanks for posting it..

Reagovat

cheap mens clothing stores online Thank you a

23. dubna 2017 13:25


Thank you again for all the knowledge you distribute,Good post. I was very interested in the article, it's quite inspiring I should admit. I like visiting you site since I always come across interesting articles like this one.Great Job, I greatly appreciate that.Do Keep sharing! Regards,

Reagovat

Bahubali 2 the Conclusion rating Bahubali 2 the Conclusion review

22. dubna 2017 18:56


http://bit.ly/baahubali-2-

Reagovat

www.unitedcheckcashing.com/store-details/3022 check casher Philadelphia

22. dubna 2017 18:15


It is very easy to finding us as we are at your city or nearest places. Just remember us and we will cash your check very short period with a very low cost.

Reagovat

this website jakiejack6@gmail.com

22. dubna 2017 12:49


I found your this post while searching for information about blog-related research ... It's a good post .. keep posting and updating information.

Reagovat

Hundred Palms Residences Hougang Superbly wr

22. dubna 2017 8:51


I read a article under the same title some time ago, but this articles quality is much, much better. How you do this..

Reagovat

desfralde noturno Roldan

21. dubna 2017 14:13


You make so many great points here that I read your article a couple of times. Your views are in accordance with my own for the most part. This is great content for your readers , as well.

Reagovat

VideoPal Review Lerry

21. dubna 2017 11:44


I'm not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I thought I'd post to let you know. The layout look great though! Hope you get the problem resolved soon.

Reagovat

humatrope 12mg Superbly wr

20. dubna 2017 16:50Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your blog and take the feeds also…I’m happy to find so many useful info here in the post, we need work out more techniques in this regard, thanks for sharing.

Reagovat

funny whatsapp status sdasd

20. dubna 2017 8:54


Wonderful illustrated information. I thank you about that. No doubt it will be very useful for my future projects. Would like to see some other posts on the same subject!

Reagovat

Coffee Vending Machine Automatic Coffee Maker machine

19. dubna 2017 14:09


Very Interesting Post I loved It.

Reagovat

Coffee Vending Machine price india http://www.buyteacoffeeonline.com

19. dubna 2017 14:07


Nice Post

Reagovat

natural stone in india natural stone in india

19. dubna 2017 12:17


I want you to thank for your time of this wonderful read!!!

Reagovat

Zobrazené záznamy: od 1 do 20 (celkem 1291)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další »

Newsletter

↑ nahoru