INTERVIEW: Tomáš Rolinek

Český profesionální hokejista nastupující na pozici útočníka, kapitán hokejové reprezentace a mistr světa roku 2010, který nyní působí v KHL, Tomáš Rolinek, si pro letošní dovolenou vybral hotel Carlsbad Plaza. Náš redakční tým neváhal a dovolil si tohoto významného hokejistu vyzpovídat několika otázkami.

Jak jste se dostal k hokeji?

K hokeji mě přivedl otec v 6 letech. Já jsem se pak rozmýšlel mezi hokejem a fotbalem. Ani vlastně nevím, proč jsem se rozhodl pro hokej, protože fotbal mám rád víc. Nicméně neznamená to, že bych nyní svého rozhodnutí litoval.

Jaké trofeje si za svůj život nejvíce ceníte?

Jednoznačně titulu „Mistrů světa“. Je to způsobeno i tím, že od začátku turnaje s námi nikdo nepočítal. Navíc jsme horko těžko postoupili do čtvrtfinále a nakonec jsme ten titul vybojovali, to byla obrovská euforie.

Pokud byste měl vyzdvihnout jeden zápas, nad ty ostatní, který by to byl?

Musím říct tři zápasy z mistrovství světa 2010. Čtvrtfinále, kvůli vyrovnávacímu gólu se Švédy, potom semifinále na nájezdy a finále, ve kterém jsme porazili Rusy.

Jak a kde nejraději trávíte svou dovolenou?

Já se vždy těším, až skončí sezóna a budu moci trávit čas s rodinou, protože se přes rok málo vidíme. Takže můj odpočinek je jedině s rodinou a je jedno kde, jestli doma nebo na dovolené u moře. Pak jsem také rád, když můžeme jet s manželkou někam sami na víkend, protože manželka je neustále s dětmi a má toho za celý rok hodně.

Co Vás přivedlo do Karlových Varů a proč jste zvolil právě náš hotel?

Dostali jsme doporučení od známých, kteří tu byli moc spokojeni. Jezdí do vašeho hotelu především kvůli vašemu wellness. Musím říct, že vůbec nelituji rozhodnutí ubytovat se u vás.

Jak jste spokojen s kvalitou našich služeb?

Včera jsme vyzkoušeli klasickou masáž, manželka vyzkoušela antistresovou masáž a dnes nás čeká thajská. Já i manželka máme rádi wellness i saunování a tady je ten výběr saun opravdu veliký. Rádi bychom si s manželkou udělali z pobytu ve vašem hotelu tradici a každý rok bychom sem rádi přijeli na prodloužený víkend.

Co byste vzkázal našim čtenářům?

Já sám jsem dostal doporučení na váš hotel a nyní bych rozhodně doporučil hotel všem ostatním. Ať už služby nebo ubytování, obojí je zde na velmi vysoké úrovni. Pro každého,  kdo má rád sauny, wellness, masáže a jiné procedury a chce se zregenerovat, je tento hotel to pravé. 

Fotografie

↑ nahoru