Kanebo: Pokožka zahalená vzdušným hedvábím

Japonsko, země vycházejícího slunce, jemných a tichých žen, křehkého květu sakury, vzdušného hedvábí Koishimaru a také vynikající kosmetiky, pro kterou bylo právě japonské hedvábí nejdůležitějším zdrojem poznání.

Firma Kanebo začínala jako tokijská přádelna v roce 1887. O téměř půl století později stál v jejím čele Sanji Muto, kterému velmi záleželo na věhlasu japonského hedvábí, a tak trávil v továrně hodně času. Nemohl si nevšimnout, jak krásné jsou ruce žen pracujících s hedvábím, a tak založil v roce 1934 výzkumnou laboratoř, která potvrdila jeho domněnku – hedvábí vyhlazuje pokožku. V roce 1936 vznikl první kosmetický produkt Kanebo, luxusní mýdlo s hedvábným olejem, které si okamžitě vydobylo slávu po celém světě. A své vynikající renomé si firma drží dodnes.

Jedním z posledních hedvábných produktů jsou výrobky prestižní řady anti-aging péče Sensai vytvořené pomocí nejmodernějších technologií používaných v dermatologii a péči o pleť, zároveň však kombinující starodávné orientální receptury. Jedinečné složení představuje koncept harmonizace a péče, který odpovídá filosofii Shin-Ki-Tai (mysl-pokožka-tělo).

Koncept luxusní japonské značky zahrnuje i procedury, které nyní exkluzivně v Magic Charm Beauty lounge na hotelu Carlsbad Plaza nabízíme. Exkluzivní péče ovlivňuje a léčí všech pět lidských smyslů najednou, přesně v duchu myšlenky: Prociťuj svou krásu. Soustřeďuje se na umocnění požitku z doteku, z pohledu i chuti a přináší nečekané sluchové a čichové vjemy. Proto pracuje s emotivně zabarveným květem sakury, jehož vzhled přináší organismu jemné pozitivní vibrace, nabízí hřejivou meditační hudbu, která odpovídá přirozenému tepu lidského srdce. Skýtá uvolňující aroma v kombinaci levandule, koriandr, bambus, jasmínovo-ambrovou vůni nebo aroma s dominující složkou ylang-ylang. Každou proceduru provází také specifická chuť podmanivého zeleného nebo bylinkového čaje se zrníčky neloupané rýže. Vše završuje příjemný dotek, ať už v podobě masáže, akupresury nebo pouhého počitku kůže na kůži. Odměnou je dokonalá krása, vyvážená mysl a spokojenost.

Sensai znamená jemnost, a ta se odráží do celého přístupu péče o pokožku. Vychází z vědecké teorie buněčné paměti a diamantové teorie. Výsledkem sjednocení obou teorií v praxi je luxusní péče, která přeprogramovává a oživuje umírající buňky v pleti, minimalizuje známky stárnutí a bohatě vyživuje a hydratuje pokožku až na buněčnou úroveň. Užijte si japonskou harmonii smyslů.

Galerie

Kanebo: Pokožka zahalená vzdušným hedvábím

Celá galerie

Datum publikování: 9.8.2011

↑ nahoru