Krása na dosah

Francouzská kosmetika Thalgo představuje unikátní řadu přípravků z mořských řas. Jedinečná receptura, využívající aktivní složky mořského původu ve volném stavu, přináší tělu hojivý dotek ve formě zkrášlujících, výživných i ošetřujících prostředků.

Thalgo nyní vyvinulo nový luxusní přípravek pro ženy nad 40 let – EXCEPTIONAL BODY, který svým vyváženým složením dopřeje zralému organismu pocit znovunabyté svěžesti. Jedná se o první komplexní přípravek řady Thalgo s absolutním zacíleným účinkem. Unikátní vláčný tělový krém pro krásnou pokožku a zralou postavu je určen ženám, které chtějí zakrýt první příznaky stárnutí. Jemná a nevtíravá květinovo-pudrová vůně a nebývale lehce vstřebatelný krém zahalí ženskou siluetu od hlavy k patě.

Kompozice krému totiž podléhá tomu nejvybranějšímu složení. Přírodní hormony z mořských řas pečují o hebkost, pleť z hloubi regenerují a zpevňují. Pleť je jasnější a živější. Speciálně vyvinuté peptidy probouzejí látky zodpovědné za soudržnost buněk. Garantují tak znovuzpevněné kontury těla, perfektní jako po liftingu. Částečky zelené kávy a máty odstraňují nadbytečné zásoby tuku a pomáhají držet dietu. Lipidy, řasy a bambucké máslo přispívají k celkovému pocitu pohody, díky kterým mizí vrásky a povislá pokožka rychleji. Svatý lotos napomáhá proti problematické pomerančové kůži.

Vyzkoušejte si vysoce účinný Exceptional body, překvapí Vás jeho unikátní vlastnosti! Veškerá kosmetika Thalgo včetně kosmetického ošetření jsou Vám k dispozici na Carlsbad Clinic v Magic charm lounge. Odhalit tajemství věčné krásy je tak snadné!

Galerie

Thalgo

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011


Přidat nový komentář
bigo live for pc BIGO MAN

11. července 2017 14:51


good post

Reagovat

Video Instafolio Review Click Here

9. října 2016 17:27


Well this article that i’ve been waited for so long. I need this article to complete my assignment in the college, and it has same topic with your article. Thanks, great share.

Reagovat

Moto Theme Review Click Here

9. října 2016 17:27


Nice to be visiting your blog again, it has been months for me.

Reagovat

Instaffiliate Review Harry

9. října 2016 17:27


I need this article to complete my assignment in the college, and it has same topic with your article. Thanks, great share.

Reagovat

Vid Reaper Review Click Here

9. října 2016 17:27Well this article that i've been waited for so long.

Reagovat

Viral Loop Bonus Viral Loop

22. dubna 2016 17:16


Thank for sharing!

Reagovat

Viral Loop Free Viral Loop

22. dubna 2016 17:16


I really thank the author of this article, the article has great significance for me, it just leads me to do better things for this life.

Reagovat

Viral Loop Review Home page

22. dubna 2016 17:16


Very meaningful, thank you very much, wish you happy.

Reagovat

Nimbus Bonus Nimbus SEO Tool

29. března 2016 17:01


It's amazing! Thanks

Reagovat

Nimbus Review 2016 Nimbus Work

29. března 2016 17:00


Thank for sharign!

Reagovat

Nimbus Review Nimbus Discount

29. března 2016 17:00


BLue! beauty

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru