Krása na dosah

Francouzská kosmetika Thalgo představuje unikátní řadu přípravků z mořských řas. Jedinečná receptura, využívající aktivní složky mořského původu ve volném stavu, přináší tělu hojivý dotek ve formě zkrášlujících, výživných i ošetřujících prostředků.

Thalgo nyní vyvinulo nový luxusní přípravek pro ženy nad 40 let – EXCEPTIONAL BODY, který svým vyváženým složením dopřeje zralému organismu pocit znovunabyté svěžesti. Jedná se o první komplexní přípravek řady Thalgo s absolutním zacíleným účinkem. Unikátní vláčný tělový krém pro krásnou pokožku a zralou postavu je určen ženám, které chtějí zakrýt první příznaky stárnutí. Jemná a nevtíravá květinovo-pudrová vůně a nebývale lehce vstřebatelný krém zahalí ženskou siluetu od hlavy k patě.

Kompozice krému totiž podléhá tomu nejvybranějšímu složení. Přírodní hormony z mořských řas pečují o hebkost, pleť z hloubi regenerují a zpevňují. Pleť je jasnější a živější. Speciálně vyvinuté peptidy probouzejí látky zodpovědné za soudržnost buněk. Garantují tak znovuzpevněné kontury těla, perfektní jako po liftingu. Částečky zelené kávy a máty odstraňují nadbytečné zásoby tuku a pomáhají držet dietu. Lipidy, řasy a bambucké máslo přispívají k celkovému pocitu pohody, díky kterým mizí vrásky a povislá pokožka rychleji. Svatý lotos napomáhá proti problematické pomerančové kůži.

Vyzkoušejte si vysoce účinný Exceptional body, překvapí Vás jeho unikátní vlastnosti! Veškerá kosmetika Thalgo včetně kosmetického ošetření jsou Vám k dispozici na Carlsbad Clinic v Magic charm lounge. Odhalit tajemství věčné krásy je tak snadné!

Galerie

Thalgo

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru