Lipomasáže na Carlsbad Clinic: Vyzařujte krásu a spokojenost

Krásná, mladistvá, svěží pleť a pevná figura jsou důkazem dobré fyzické kondice. Jen cvičit, jíst zdravě nebo držet pročišťující diety však někdy nestačí. Od určitého věku tělo přirozeně ztrácí svůj dokonalý vzhled a je třeba ho správně stimulovat.

Vyzkoušejte nové procedury na Carlsbad Clinic, které pozitivně ovlivní váš organismus a jeho fungování. Seznamte se s dvojicí exkluzivních francouzských wellness procedur, díky kterým budete štíhlejší, mladistvější, půvabnější a spokojenější.

Lipomasáž

Vyhlášené lázeňské domy se dnes spoléhají na mimořádně účinný přístroj Cellu Lipo M6, který se nezaměřuje pouze na zrychlení metabolismu a následné zmenšování a vyprazdňování tukových buněk, ale také na formování tělesných křivek, zpevnění potřebných partií a obnovu unavené kůže.

Sofistikovaný lipomasážní princip skýtá nečekané výsledky, protože cíleně vyhledává a odbourává konkrétní tuk v konkrétních oblastech. Vše příjemnou, přirozenou, neinvazivní a bezbolestnou cestou. Procedura zjemňuje projevy celulitidy, kterou trpí vysoké procento moderních žen, trvale odstraňuje pomerančový efekt a nenásilně tvaruje kůži, která ztratila svou pevnost a pružnost po rychlém úbytku váhy, během těhotenství nebo přirozeným procesem zrání. Mechanická aktivace kolagenu a elastinu v buňkách v průběhu procedury přispívá rovněž k systematické přestavbě tělesné konstrukce a ke zpevnění břicha, prsou i boků. Výsledky jsou patrné již po šesti sezeních v délce 35 minut. Odborníci z Carlsbad Clinic precizně konzultují objektivní potíže svých klientů a spolehlivě vybírají adekvátní lipomasážní program na míru, aby byl co nejvíce účinný.

Endermolift

Druhý z programů nabízí stoprocentně přírodní antiaging formou liftmasáží. Mechanické endermoliftické procedury se soustředí na čištění a omlazení pokožky, na účinný boj proti vráskám a zpevnění obličejových kontur.

Faktory jako stres, kouř nebo špatné životní prostředí negativně ovlivňují krevní a lymfatický systém, čímž trpí zvláště pokožka obličeje a dekoltu. Jejich vzhled naštěstí dokáže správně stimulovat LPG Lift´s. Nejenom, že pleť pročišťuje do hloubky, ale navrací jí i zdravý nádech a barvu a nastartovává buněčný mechanismus k nové produkci potřebného elastinu a kolagenu. Následkem procedur dochází k účinnému vyplňování mělkých i hlubších vrásek zevnitř, k překvapivému zpevnění kontur obličeje a zvýraznění lícních kostí. Dopřejte si až hodinovou terapii, na jejímž končí vás čeká zdravá a projasněná pleť.

Galerie

Lipomasáže na Carlsbad Clinic

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru