Mighty leaf: Harmonie s vůní dálek

Značka luxusních čajů Mighty leaf představuje životní styl plný harmonie a čistoty. Noblesní čajová značka, oblíbená pro svou variabilitu chuťových zážitků, si zakládá na profesionálním přístupu, který z obřadu pití čaje činí smysluplnou aktivitu, která dokáže obyčejný den proměnit v malou oslavu. Ručně sbíraný čaj spolu s lahodnými přírodními ingrediencemi umí skvěle snoubit kvalitu s neobyčejnými smyslovými prožitky. Ráno nabízí osvěžující probuzení všech smyslů, odpoledne chvíle zklidnění a večer uvolnění unaveného těla i mysli.

Čaje Mighty leaf se honosí svou sounáležitostí s životním posláním stylu wellness. Sypaná směs čajových lístků je zabalena do čisté bavlny a neběleného hedvábí, připravená k plnému rozvinutí své chuti po ponoření do šálku horké vody. Objem čajových sáčků je extra velký, aby nebránil důkladnému vylouhování všech chuťových zákoutí jednotlivých čajových lístečků. Elegantní design zpracování sáčků podtrhuje sofistikované poselství kvalitních čajů – pít je s láskou a najít si svůj okamžik, kdy je dokonale vychutnám.Vybrat si čaj Mighty leaf za svého tichého a pozorného společníka kdykoliv v průběhu dne znamená najít věrného a spolehlivého přítele, kterému záleží na tom, aby se v jeho společnosti všichni cítili uvolněně a dostali svou mysl do klidného a vyrovnaného stavu.

Na kvalitu a prestiž čajové značky Mighty leaf spoléhá také hotel Carlsbad Plaza. V nabídce restaurací La Bohème a Sorrento a také baru Old Times, Lobby baru a Bon Soir café máme sypané i pytlíkové čaje zelené, černé i bylinkové řady.

Dopřejte si výjimečný luxus pro všechny smysly – pohlaďte je nezapomenutelnou vůní, chutí i vizuálním dotekem. Vyberte si rozmanité chutě celého světa – vstupte do New Yorku s Breakfast America, zatančete si marocký tanec s Marrakesh mint green tea, přivoňte k deštným pralesům s Green tea tropical, nechte se konejšit japonskou gejšou s Kyoto rice nebo se zaposlouchejte do zvuků Afriky s čajem African nectar.

Galerie

Mighty leaf

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011


Přidat nový komentář
bigo live for pc BIGO MAN

11. července 2017 13:33


good post

Reagovat

Transmission Media Homework Help Alexie Alessio

28. února 2017 12:22


John arnold is an academic writer of the Dissertation-Guidance. Who writes quality academic papers for students to help them in accomplishing their goals.

Reagovat

new year 2016 / happy new year 2016 new year

24. srpna 2015 17:29Love to read it,Waiting For More new Update and I Already Read your Recent Post its Great Thanks.

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru