Naši slavní hosté: Beáta Rajská

Zakladatelkou značky Beata RAJSKA je špičková módní návrhářka Mgr. Beata Rajská, která pod touto značkou tvoří od roku 1997. Se svou tvorbou se prezentovala na mnoha módních přehlídkách v tuzemsku i v zahraničí (např. v Moskvě, Petrohradu, Varšavě, Berlíně, Londýně, Mexico City). Značka Beata Rajska nabízí svým zákaznicím nejen originální luxusní modely k zakoupení přímo v butiku. Ale také šití zakázkových modelů přímo na konkrétní zákaznici podle jejích představ.

1.    Toužila jste od malička být návrhářka?
Myslím, že z dětských tužeb, kdy jsem chtěla být ještě lékařka, herečka, letuška nebo návrhářka, se skutečně brzy vyprofilovala touha být “jen“ návrhářka.

2.    Co je pro Vás největší inspirací?
Myslím, že mojí největší inspirací je život a hlavně žena sama. Pokud půjdu hlouběji, je to životní styl, ekonomická situace ve světě, historie, hudba, film, dokonce i stres a stejně tak i odpočinek, a pohoda v kruhu blízkých nebo přátel.

3.    Jaký styl módy osobně upřednostňujete?
,,Femme Fatale“ - přiznávám, že ženský styl. Přes den praktický, ale večer si ráda užívám být opravdu ženou. Mám ráda šaty ve všech podobách, naleznete je v mém šatníku i v mé tvorbě.

4.    Můžete nám prozradit nějaké své plány (projekty), které připravujete?
V současné době dokončuji své kolekce pro Podzim/Zima - 2013/2014, ale zároveň dávám náhled na léto2014 adokončuji 3 projekty – design na klíč. Ale myslím, že nejdůležitější je mise v Africe. V dubnu odlétám s kolegyní do Zambie, do provinčního města Mongu, kde se budu věnovat ženám ze sociálně nejslabších skupin.

5.    Jak jste spokojena se službami hotelu Carlsbad Plaza?
Nejsem tady poprvé a jsem nadšená propojením klasických luxusních butikových služeb s dynamickou stránkou, které 21. století přináší. Vynikající služby a kuchyň. Jedním slovem noblesa.

6.    Co byste vzkázala čtenářům našeho magazínu?
„Carpe diem“. To je nejvíc. Je to váš život a vy o něm rozhodujete. A k tomu životu patří určitě odpočinek a pohoda. Hotel Carlsbad Plaza je synonymem pohody.

 

 

Fotografie

↑ nahoru