Naši slavní hosté: Celeste Buckingham

Slovenská zpěvačka americko – švýcarského původu se narodila před 18 lety v Curychu. Celeste Rizvana Buckingham je finalistkou druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Od malička byla vedena k tanci a hudbě, po soutěži vydala v roce 2012 své debutové album Don’t Look Back a její singl RUN RUN RUN raketově odstartoval její pěveckou kariéru. Na pěvecké scéně je pyšnou držitelkou ocenění MTV EMA Best Czech/Slovak Act 2013. Fanoušci prostě šílí, tato mladá dáma má před sebou velmi slibnou kariéru.

Jak jste se dostala ke zpěvu?
To je dlouhý příběh, zpívám už od malička, ale k profesionálnímu zpěvu jsem se pak velmi rychle dostala po Superstar, když jsem začala vydávat svoje skladby. A největší úspěch pak přišel po vydání písničky RUN RUN RUN.

Co považujete za svůj dosavadní největší kariérní úspěch?
To, že se lidem líbí moje hudba. Sice jsem získala nějaké ceny a setkala jsem se v životě s mnoha známými lidmi ze Slovenska, z Čech, ale i z Ameriky a hrála jsem na velkých akcích, ale pro mě je největší úspěch když zpívám na koncertě a vidím, že mí fanoušci tam zpívají se mou.

Připravujete nějaké nové projekty?
Teď žiji v Americe a studuji tam vysokou školu, ale i pracuji. Za nedlouho mi začne Americké rádio turné a můj song RUN RUN RUN bude prvním single v Americe.

Co máte na své profesi nejraději?
Cestování. I přesto, že je to velmi hektické a vyčerpávající, tak mě to lítání po světě strašně baví. A nejen po světě. Baví mě i cestování po Slovensku a po Čechách. Já jsem teď neustále v autě, dalo by se říct, že momentálně v autě žiji.

Co byste vzkázala našim čtenářům?
Velmi ráda se vrátím do Vašeho hotelu i do tohoto města. Magazínu Carlsbad Revue přeji, aby se všem líbil tak jako mě a pobyt zde v hotelu Carlsbad Plaza si užili stejně jako já.

 

Fotografie

↑ nahoru