Naši slavní hosté: H.P. Baxxter

 

Hotel Carlsbad Plaza mile rád přivítal opět někoho z VIP hostů, byl jím Hans-Peter Geerdes, frontman skupiny Scooter, známý především jako H.P. Baxxter / The Freshman / The Mic Enforcer / Scooter. Na moderní taneční hudební scéně působí skupina Scooter již přes 20 let a s malými změnami v obsazení hraje dodnes. Sám H. P. Baxxter je modrooký švihák, o kterém je známo, že je milovníkem starých modelů aut a jeho fascinace značky Jaguár je nekonečná. Jaké hity stojí za to si poslechnout, nebo jak se pravým jménem Hans-Peter Geerdes dostal k hudbě? Přečtěte si následující rozhovor s VIP hostem našeho hotelu.

Jste poprvé v Karlových Varech, jak se Vám naše město líbí? 

Ano, jsem tady poprvé. Navštívil jsem mnohokrát Českou republiku, většinou Prahu, ale přímo v Karlových Varech jsem ještě nebyl. Karlovy Vary jsou velmi krásné a moderní město s obdivuhodnými starými budovami. Byl jsem se projít městem a dal si oběd, je to jako idylická představa, která se mění ve skutečnost. 

Jak jste se dostal k hudbě, jak to všechno začalo?

Velmi brzo. V 10 nebo 11 letech jsem měl svoji první hudební skupinu ve škole, a už tehdy mi bylo jasné, že hudba bude provázet celý můj život. K prvním úspěchům však byla dlouhá cesta. V roce 1994 se začalo kapele Scooter dařit a stále mě to baví.

Kde hledáte inspiraci pro Vaši hudbu?

Je to různé, ale většinou mě inspiruje hudba v klubech, která mě vždy nějak ovlivní, a také nové trendy. Hlavně se člověk nesmí nikdy zastavit.

Který hit byl pro Vás osobně ten nejúspěšnější?

Je jich spousty, nicméně vše začalo prvním hitem „Hyper Hyper“ a samozřejmě následovala celá řada dalších hitů. Důležitým songem je „How Much Is The Fish“, je to taková klasika. Potom „Maria I Like It Loud“, „Always Hardcore“ a také všechny Jump styleové skladby.

Který koncert byl Váš nejoblíbenější, na který nemůžete zapomenout?

Za ty dlouhá léta jsme měli více výjimečných zážitků, které zůstanou v paměti navždy. Například na Islandu, to je tak zajímavý ostrov, kde jsou jen sopky a krajina bez stromů, připadali jsme si jako na měsíci a najednou uprostřed ničeho byl festival. To jsou takové okamžiky, na které se nedá zapomenout. V Mongolsku to bylo také jedinečné. Naproti tomu všemu utkví člověku v hlavě takové ty velké koncerty na velkých festivalech v Hamburku, nebo turné, kde se sejdou všichni fanoušci z mnoha zemí, kdy je vyprodaná velká aréna. Zkrátka je takových momentů více a nedá se vyzdvihnout pouze jeden.

Jaké máte plány do budoucna?

Pracovali jsme na nové desce „The 5th Chapter“, album vyšlo minulý rok. Proběhla také změna v obsazení skupiny, Rick odešel a přišel Phil. Rádi bychom tento rok jeli zase na turné.

Fotografie


Přidat nový komentář
android data recovery free download http://www.renewandroid.com/products.html

23. listopadu 2016 9:54


[url=http://www.renewandroid.com/products/android-data-recovery-1.html]Android Data Recovery[/url] helps invarious scenario?including software disappointment virus attacks or the documents get damaged, RenewAndroid-Android Datarecovery is definitely there to help you.
The program also assists in information collection mishandling of these devices, because of format or inadvertent deletion, erroneously re-establishing the unit to factory configurations.

Reagovat

clash of clans hack marlin

27. června 2016 9:58


This computer game was such a colossal hit, to the point that it sold more than twelve million duplicates. The significant computer game they discharged was a more develop sort of computer game known as, Resistance - Fall Of Man.

Reagovat

dr driving 2 marlin

27. června 2016 9:58


At that point in 2002, they made Ratchet And Clank, which was around a textured yellow animal and his robot sidekick.

Reagovat

bus simulator 2015 marlin

27. června 2016 9:57


This computer game was incredible to the point that somewhere around 1998 and 2000 there were three more computer games made that depended on the Dragon Spyro. The offers of these computer games achieved near twelve million duplicates really being sold.

Reagovat

kotak net banking Meena

20. června 2016 8:49


“Love can change a person the way a parent can change a baby- awkwardly, and often with a great deal of mess.”

Reagovat

bob net banking Nisha

20. června 2016 8:49


“Life is a series of natural and spontaneous changes. Don't resist them; that only creates sorrow. Let reality be reality. Let things flow naturally forward in whatever way they like.”

Reagovat

citi bank net banking Neha

20. června 2016 8:48


“Yesterday I was clever, so I wanted to change the world. Today I am wise, so I am changing myself.”

Reagovat

idbi bank net banking Neha

20. června 2016 8:48


“If people refuse to look at you in a new light and they can only see you for what you were, only see you for the mistakes you've made, if they don't realize that you are not your mistakes, then they have to go.”

Reagovat

vijaya bank net banking Meena

20. června 2016 8:47


“You can't stop the future
You can't rewind the past
The only way to learn the secret
...is to press play.”

Reagovat

obc net banking Nisha

20. června 2016 8:47


“To say goodbye is to die a little.”

Reagovat

uco bank net banking Meena

20. června 2016 8:47


“Nothing is so painful to the human mind as a great and sudden change.”

Reagovat

yes bank net banking Neha

20. června 2016 8:46


“Why do you go away? So that you can come back. So that you can see the place you came from with new eyes and extra colors. And the people there see you differently, too. Coming back to where you started is not the same as never leaving.”

Reagovat

union bank net banking Nisha

20. června 2016 8:45


“The world as we have created it is a process of our thinking. It cannot be changed without changing our thinking.”

Reagovat

dena bank net banking Meena

20. června 2016 8:45


“Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.”

Reagovat

central bank net banking Neha

20. června 2016 8:44


“Never doubt that a small group of thoughtful, committed, citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.”

Reagovat

syndicate net banking Meena

20. června 2016 8:43


“Grief does not change you, Hazel. It reveals you.”

Reagovat

corporation net banking Nisha

20. června 2016 8:42


“Everyone thinks of changing the world, but no one thinks of changing himself.”

Reagovat

canara net banking Neha

20. června 2016 8:42


“Things change. And friends leave. Life doesn't stop for anybody.”

Reagovat

andhra net banking Nisha

20. června 2016 8:42


“If my mind can conceive it,
My heart can believe it,
I know I can achieve it!”s

Reagovat

axis net banking Nisha

20. června 2016 8:41


“And I know I can do this because I went to London on my own, and because I solved the mystery…and I was brave and I wrote a book and that means I can do anything.”

Reagovat

Zobrazené záznamy: od 1 do 20 (celkem 73)
1 | 2 | 3 | 4 | Další »

Newsletter

↑ nahoru