Naši slavní hosté: Yulia Nachalova

Do vínku jí byl dán velký dar. Od malička bylo patrné její hudební nadání. Yulia Nachalova se narodila roku 1981 ve Voroněži v rodině hudebníků. Její triumfální vystoupení v televizní soutěži již v devíti letech takřka rozhodlo Yuliinu budoucnost. Z mezinárodní pěvecké soutěže konané v New Yorku si odnesla Grand Prix. Její pěvecká hvězda stoupala strmě vzhůru. Na jevišti se již objevila po boku Christiny Aguilery či Diany Ross. Nyní spolupracuje s věhlasným skladatelem a producentem Walterem Afanasieffem, který je známý pro svou spolupráci například se Celin Dion a Mariah Carey.

1.     Proč jste si vybrala právě hotel Carlsbad Plaza?

Před měsícem byli moji rodiče ubytováni při léčebném pobytu v tomto hotelu a nemohli si ho vynachválit. Po celý pobyt byli velmi spokojeni. Já jsem tedy neodolala, a přijela jsem si také odpočinout.

2.     Byla jste v České republice a v Karových Varech poprvé?
V České republice nejsem poprvé, ale v Karlových Varech ano. Dříve jsem již navštívila Prahu v rámci cesty po Evropě. Velmi mě překvapilo, že na rozdíl od ostatních států Evropy, zde není jazyková bariéra. Všichni se tu domluví rusky.

3.     Prozradíte nám své plány do budoucna?
Rok jsem se připravovala na velký koncert, který se konal na podzim loňského roku. Příprava byla velmi náročná. Hodně času jsem věnovala pilování detailů. Jsem perfekcionistka. Dokud nejsem spokojená, stále vidím nějaké chyby. Bylo to velmi náročné, proto si teď užívám soukromí a relaxuji.  Nedávno mi ale vyšlo nové dvojjazyčné album 'Nepridumanye istorie', na kterém jsem pracovala s Walterem Afanasieffem. Walter dostal cenu Grammy za píseň 'My heart will go on' (Celine Dion). V létě spolu pojedeme podpořit mé album do Ameriky – Los Angeles.

4.     Co považujete za svůj největší kariérní úspěch?
Myslím si, že pro tvořivého člověka neexistuje meta, kterou by chtěl dosáhnout a pak přestal pracovat. Takový člověk bude pořád hledat výzvy a další cíle. Pokud bych se zastavila s tím, že jsem dosáhla svého cíle, pak bych se přestala rozvíjet a to si neumím představit.

5.     Co máte na své profesi nejraději?
Nejraději mám samozřejmě chvíle, kdy se daří všechno, co jsem si naplánovala. Naopak nemám ráda dlouhé cestování, střídání časových pásem, je to náročné. 

6.     Vzkážete něco našim čtenářům?
Doporučila bych jim léčení v Karlových Varech. Sama na sobě jsem teď v průběhu pouhých několika dnů vyzkoušela účinky místní minerální vody. Odjíždím s mnohem lepšími výsledky analýz. Navíc jsem tu navštívila Vaši kliniku (pozn. redakce: Carlsbad Clinic). To je ideální místo, kde se člověk může věnovat jen sám sobě, může zapomenout na všechna negativa a přijímat jen pozitivní energii.

7.     Doporučila byste hotel Carlsbad Plaza svým známým?
Jednoznačně ANO. Výborně jsem si tu odpočinula a Karlovy Vary jsou krásné město. Příště přijedu i se svým manželem a dcerou.

 

Fotografie

↑ nahoru