Nechte se hýčkat přírodními živly

Toužíte po krémovém peelingu s pískem z ostrova Bora Bora? Nebo po masáži vzácnými růžovými polodrahokamy, které lehounce vyhladí vaši pleť? Chcete rozproudit energii v těle masáží dešťovými paličkami? Kosmetický salon Magic Charm Beauty Lounge v Carlsbad Clinic nabízí prostřednictvím nového exkluzivního portfolia kosmetického ošetření Terraké dokonalé propojení těla se základními přírodními elementy s využitím jejich dominantního potenciálu.

Uzdravující a kyprá matka země, průzračná voda, osvěžující vzduch a hojivé byliny se staly inspirací luxusní kosmetiky Terraké, která přináší pokožce konejšivou vláhu, živiny, kyslík a minerální látky. Jejím unikátním působením se stává pleť a kůže mladistvější, pružnější, odolnější a pevnější. Kosmetika Terraké má hojivý účinek nejen na kůži, ale blahodárně ovlivňuje také stav mysli každého jedince.

Jednotlivé produkty řady Terraké můžete vyzkoušet v kosmetickém salonu spolu s na míru navrženými procedurami. Ošetření "Magická země" přináší tělu zpevnění, zformování a potřebnou remineralizaci v podobě procedur "Síla minerálů" a ošetření pleti "Vzácná země" na vrásky. Procedury "Prvotní vody" představují hydrataci a přísun energie. Ponořte se do průzračných mořských vln a nechte se rozmazlovat červenou řasou a mořskými extrakty z Antarktidy díky procedurám "Mořská vlna" a "Původ moře". Na celulitidu, konturování postavy a dodání nezbytných živin nabízí salon ošetření "Luxusní život rostlin". Detoxikaci a okysličení organismu slibují procedury z řady "Ze vzduchu a světla". Terraké myslí také na speciální potřeby mužů, kterým nabízí vyhlazující masku a ošetření polodrahokamy "Síla minerálů".

Probuďte své tělo do nové energie a zaposlouchejte se do poselství čtyř živlů. Stačí si vybrat silného společníka a dopřát tělu výjimečný zážitek.

Galerie

Terraké 2

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru