Nechte se u nás mile překvapit!

Máte rádi hezká a příjemná překvapení, která vás dokáží potěšit a nadchnout? Oceníte, když vám někdo nabídne něco navíc? Milujete změny k lepšímu, které absolutně reflektují vaše požadavky? Pak se vám musí u nás v hotelu líbit! Ambiciózními překvapeními totiž v hotelu Carlsbad Plaza doslova hýříme. Nevěříte? Pojďte se s námi porozhlédnout! Máte se opravdu na co těšit.

Začneme v intimní atmosféře hotelových pokojů, kde vás čeká hned několik zajímavých inovací. Při příjezdu můžete své zavazadlo uložit na nové, speciální a velice praktické dřevěné kufrboxy, které vám ušetří spoustu místa. Vyslyšeli jsme rovněž vaše přání a rozhodli se rozšířit počet elektrických zásuvek na pokojích. Nově jsou zásuvky nainstalovány nad nočními stolky a psacími stoly. Věříme, že i dalším nápadem vám zpříjemníme pobyt v Karlových Varech. Večer co večer totiž budete na pokoji nacházet vodu na dobrou noc, která vám svým osvěžujícím účinkem pomůže oprostit myšlenky od negativních vjemů. Pokud se u nás ubytujete na více než týden, automaticky od nás dostanete pevnější obuv, která bude předcházet uklouznutí například ve spa. Plastové pantofle najdete v základním pokojovém vybavení. Někteří naši hosté preferují snídat, obědvat i večeřet v intimní atmosféře svého pokoje. Do pokojů vyšších kategorií jsme proto doplnili klasické nábytkové vybavení o jídelní stoly, díky kterým se naši hosté mohou cítit na hotelu jako doma a svůj čas sdílet výhradně v blízkém kruhu rodiny nebo přátel.

Další zásadní novinku naleznete v sektoru hotelových restaurací a barů. Nedávnou renovací totiž prošla vyhledávaná asijská restaurace Sweet Orient. Vedle nápadité změny interiéru, která směřovala zejména ke zútulnění prostředí restaurace, doznalo změny i jídelní a nápojové menu, které nyní nabízí vyhraněnější a vytříbenější chuťový styl. Těšit se můžete také na atraktivnější způsoby servírování a další příjemné zážitky spojené s orientálním stolováním.

V neposlední řadě vás čeká překvapení v podobě přepychově zařízeného hotelového kasina, kde můžete strávit příjemné momenty a zároveň zkusit své štěstí. V Carlsbad Casinu si můžete zahrát klasickou Americkou ruletu, Pontoon, Black Jack nebo Stud Poker. Zajímavé a vzrušující rozptýlení nabízí i nejpopulárnější výherní automaty oblíbené po celém světě.

Věříme, že se vám u nás v hotelu bude líbit a že si k nám najdete cestu i příště! Těší nás, když vás můžeme mile překvapovat. O další zlepšení nebude nouze ani nadále.

Galerie

Nechte se u nás mile překvapit!

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru