Nejlepší karlovarské bary

Jste milovníky exkluzivních vín, která pocházejí z nejlepších italských a francouzských rodinných vinic, rádi si před spaním vychutnáte skleničku prvotřídního koňaku, do vašeho dne neodmyslitelně patří šálek exkluzivního čaje, nedokážete odolat míchaným drinkům nebo jste se nadchli pro znamenité ledovcové, dešťové, podmořské nebo vulkanické vody? Přijměte pozvání do čtyř originálních barů hotelu Carlsbad Plaza. Každý z nich splňuje individuální představu ideálního barového zázemí…pro ranní příjem energie, dopolední pracovní schůzku, odpolední relaxaci nebo večerní posezení s přáteli.

Exkluzivní Lobby bar v kulisách pravé anglické knihovny s plápolajícím krbem je příjemnou variantou pro neformální pracovní schůzku s klientem, milé přátelské setkání nebo přečtení denního tisku, a to nad skleničkou dobrého vína, koňaku nebo whiskey. Honosný interiér Lobby baru je přístupný také návštěvníkům, kteří v hotelu nebydlí, ale rádi využijí klidné prostředí pro byznys nebo méně oficiální setkání na úrovni.

Večerní a noční Old Times Night Bar hostí návštěvníky v unikátním historickém interiéru, prodchnutém dobovou atmosférou. Vitrážové lampy, elegantní nábytek, stylová obsluha i zapálený oheň v krbu představují mimořádné prostředí pro romantické posezení ve dvou i netradiční oslavu s přáteli. Old Times nabízí prvotřídní alkohol i oslnivé koktejlové variace. Každý večer hraje hostům k poslechu živá hudba, dotvářející osobitou atmosféru prostředí.

Obsluha denního baru Bon Soir café servíruje od časných ranních hodin pro všechny milovníky unikátních chutí lahodnou kávu značky Danesi a mimořádně kvalitní čaje Mighty Leaf. Vytříbené menu teplých nápojů, které svou variabilitou zavádí milovníky čaje i kávy do New Yorku, Maroka, Japonska, Afriky nebo tropických deštných pralesů, doplňují chuťově delikátní zákusky. Bon Soir café skýtá prostor pro odpolední odpočinek nebo večerní poslech živé klavírní hudby.

Hoteloví hosté mají rovněž možnost navštívit Fit Bar, který je součástí relaxačního Wellnesslandu Alt Karlsbad. Šťáva z čerstvého ovoce, wellness čaje nebo voda s léčivými kameny jsou tou nejlepší alternativou osvěžení po lázeňských nebo saunových procedurách.

Vyberte si z našeho barového menu podle vašich představ!

Galerie

Nejlepší karlovarské bary

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru