Netradiční oslava 3. narozenin hotelu Carlsbad Plaza

Dvacátého února se konala v hotelu Carlsbad Plaza skutečně výjimečná událost - náš hotel slavil narozeniny. Oslavou jsme završili již třetí úspěšný rok, který nám přinesl spoustu nových klientů a který utvrdil hosty v tom, že jim máme opravdu co nabídnout, byť by byly jejich požadavky z těch nejnáročnějších.

Slavnostní únorový večer jsme pojali v poněkud netradičním a oproti předchozím rokům i skromnějším duchu - ve znamení světové finanční krize. Vše začalo nenápadnou pozvánkou, kterou jsme rozesílali našim milým hostům z řad obchodních partnerů z cestovních kanceláří a politických špiček Karlovarského kraje. Místo luxusní pozvánky na bohatý raut jim ale letos přišel jen obyčejný letáček psaný na stroji, zvoucí je do hotelu Carlsbad Plaza na skromný večírek. U dveří hosty vítaly cedule – Hotel na prodej, Výtahy mimo provoz, nebo Bar uzavřen. Dámy v róbách a pánové v drahých oblecích si letos museli připít jen naředěnou „fantou". Mnozí z nich si museli připadat jako ve špatném snu. Místo bohatého rautu čekaly návštěvníky na stole chlebíčky a okousané kosti, k pití pak nápoje z pet lahví, to vše dekorováno zvadlými květinami. Vysokou společenskou zábavu a tanec zastoupily společenské hry o nepříliš lákavé pochutiny z chudého rautu. Když už to vypadalo, že se někteří hosté otočí a půjdou domů, do sálu vstoupil generální ředitel...

... a uvedl věci na pravou míru. Hosté si mohli oddechnout a přijmout pozvání do nočního baru Old Times a přilehlých salónků, kde na ně čekalo opravdové překvapení. Bohatý raut, vybrané pochoutky jako ústřice, humři, sushi a další speciality hotelové kuchyně, lahodné drinky a hlavně skvělá zábava, ke které přispěl mj. sympatický iluzionista. Teď teprve začal večírek v opravdu velkolepém stylu, na který se jen tak nezapomíná.

V průběhu večera jsme ocenili ty, na které bychom neměli nikdy zapomínat – naše partnery. Nejúspěšnějšími partnery z oblasti cestovního ruchu se za loňský rok staly firmy Terma Travel, Vizit Europe a Jason Travel. Hodnotili jsme také nejkvalitnější Guest service - vítězkou se stala paní Jiřina Sopkuliaková z firmy Terma Travel.

V loňském roce jsme mysleli i na ty, kdo potřebují naši pomoc, a proto jsme v rámci slavnostního večera předali několik šeků. Mateřskému centru Karlovy Vary, reprezentovanému předsedkyní Věrou Bartošovou, jsme předali šek v hodnotě 30 000 korun. Přispěli na něj z velké části zaměstnanci naší společnosti. Šek jsme poslali prostřednictvím hejtmana Karlovarského kraje, PaedDr. Josefa Novotného, i domovům důchodců na Karlovarsku, a to na dvacet sedm televizorů.

Hosté odcházeli po večírku spokojeni a my s pocitem, že se nám i letos oslava vydařila. Nejvíce nás ale hřálo pomyšlení, že večer přispěl k dobré věci. Nezbývá než popřát hotelu i do dalších let hodně úspěchů a co nejvíce spokojených klientů.

Galerie

Netradiční oslava 3. narozenin

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru