Nonna Valentinovna Grishayeva

Nonna Valentinovna Grishayeva patří v Rusku mezi nejoblíbenější herečky, zpěvačky a komičky. Její domovskou scénou je Vachtangovovo divadlo v Moskvě, často však pracuje i pro ruskou televizi. „Zrovna chystáme na první televizní kanál nový projekt, který se bude jmenovat „Nonno, dělej!“ Televize koncept pořadu odkoupila od Němců a přizpůsobila jej pro mě,“ usmívá se půvabná čtyřicetiletá herečka, původem z Oděssy. Právě v Oděsse jako herečka debutovala, a to na scéně tamějšího divadla operety - bylo jí sotva deset let. Vedle zpěvu vystudovala tanec. Je vdaná za Alexandera Nesterova, vychovává s ním syna Ilju a také dceru Anastasiu z předchozího manželství.

Nonno, vím o Vás, že nejste v Česku poprvé. Navštívila jste také Karlovy Vary?
Vary jsem už také navštívila, a to před rokem. Bydlela jsem v jistém 4hvězdičkovém hotelu. Ale moje lékařka, která jezdí do Varů již řadu let, mi řekla: „Nonno, prosím tě, vždyť pracuješ tvrdě celý rok. Neříkej mi, že si nemůžeš dovolit hotel Carlsbad Plaza? Tam se ti bude líbit!“ A skutečně. Přijela jsem k vám a teď můžu srovnávat, co bylo před Plazou. Nechci se nikoho dotknout, ale Carlsbad Plaza je Carlsbad Plaza!

Co se Vám u nás tak líbí?

Rozhodně wellnessland a jeho sedm druhů saun. Nejvíce jsem si oblíbila bylinnou. Ale těch věcí, které se mi u vás líbí, je mnohem více. Teď k vám budu jezdit každý rok. Vím, že nic lepšího už nenajdu. Navštívila jsem také Spa a kliniku, kde jsem si vedle léčení objednala různé kosmetické procedury a byla jsem velmi spokojená. Také mě nadchla koupel Kleopatra.

Kdybyste měla hotel charakterizovat několika slovy, která by to byla?

Luxus, komfort a laskavost, což nejsou věci, se kterými by se Rus v Karlových Varech setkával často. Když vyjdu z hotelu, cítím nepřátelství chované k Rusům. Ale v hotelu něco takového neplatí.

Co Vaše profesní plány? Nechystáte společný projekt s manželem Alexandrem Nesterovem?

Vedle již zmíněného projektu pro televizi mám řadu dalších již běžících aktivit. A s manželem spolupracujeme často. Stejně jako já zpívá, ale musím přiznat, že je ve zpěvu daleko větší profesionál než já. Mnohdy se potkáváme na stejných akcích.

Co pro Vás znamená štěstí?

Harmonie ve všech ohledech. V rodině i v práci.

Galerie

Nonna Valentinovna Grishayeva

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru