Nová procedura: Smyslová masáž svícemi Ritual Candle

Legenda praví, že thajské masáže vynalezl osobní Buddhův lékař Dr. Jivaka Komarabhacca, který využil svých znalostí indického léčebného systému Ájurvédy a staré čínské medicíny a při svých cestách do Thajska založil čtyři odvětví klasické thajské medicíny, mimo jiné právě thajské masáže.

Své učení a poznatky svěřil Dr. Jivaka komunitě buddhistických mnichů podporovaných thajskou královskou rodinou, kteří lékařovy znalosti předávali dále z generace na generaci. První oficiální záznamy o thajské masáži se však objevují až kolem roku 1830, kdy král Rama III. podpořil obnovu buddhistického klášterního komplexu Wat Po, jenž je považován za stěžejní lokaci thajských masáží. Thajské masáže dodnes využívají vlivy mnoha tradičních asijských národů, spojují práci s tělem, jógou a akupresurou.

Thajské masáže si můžete dopřát přímo na Carlsbad Clinic v Mystic Buddha lounge. Rodilé Thajky nabízejí řadu procedur, které pomáhají zbavovat stresu, únavy a bolestí páteře, svalů a kloubů. V nabídce je thajská tradiční chrámová masáž, thajská masáž zad, thajská voňavá aroma harmonická masáž, thajská protiúnavová masáž nohou, bylinná protistresová thajská masáž využívající nahřáté plátěné váčky plněné směsí vonných bylin a trav a obličejová protistresová masáž.

Jako novinka je nyní k dispozici nová smyslová aromatická vyživující a zvláčňující masáž Ritual Candle, kombinující přednosti bambuckého másla, mandlového a kokosového oleje a svíček. Rituál probíhá ve třech krocích. Prohřáté tělo prochází jemným naolejováním a následným očistným pepřovým peelingem. Posléze se vybírá dle zvěrokruhu ideální svíčka představující čtyři přírodní živly - vodu, vzduch, oheň a zemi – aby tělo povzbudila, oživila, uklidnila nebo zrelaxovala. Rozpuštěné oleje se prolévají na tělo k jemnému i hlubšímu masírování dle potřeb klienta. Závěr masáže patří relaxaci v teplém ručníku.

Užijte si další z příjemných regeneračních procedur, díky kterým budete svěží, v lepší kondici a dobré náladě.

Galerie

Ritual Candle

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru