Nová webová prezentace: V Carlsbad Plaza o krok napřed

Hotel Carlsbad Plaza je synonymem luxusu a komfortu. Těší nás, že náš hotel vyhledáváte a že se k nám rádi vracíte. Ceníme si také toho, jak velkou inspirací pro nás jste. Jako poděkování od nás přijměte naši snahu neustále zvyšovat úroveň poskytovaných služeb a plnit vaše nejnáročnější přání. Spustili jsme pro vás nové webové stránky, díky kterým budete vždy a všude v obraze – ať už si budete pobyt v Karlových Varech plánovat v New Yorku, Dubaji nebo na Bali.

Na stránkách www.carlsbad-plaza.com nově naleznete nejpřehlednější portfolio služeb, nejaktuálnější informace z hotelu i nový moderní on-line rezervační systém. Prostřednictvím webu získáte také cenné informace o hotelové lázeňské léčbě a wellness, o francouzské, orientální i středomořské restauraci včetně skvostného menu, které v nich nabízíme, o konferenčním zázemí i nabídce luxusních pokojů a apartmánů. Hotel si můžete prohlédnout nejen na aktuálních fotografiích, ale také pomocí virtuální procházky nebo reprezentačních filmů. Obsah neustále aktualizujeme – záleží nám na tom, abyste byli spokojeni a vždy včas informováni o exkluzivním servisu a speciálních nabídkách, které v hotelu nabízíme.

Novou vylepšenou webovou prezentaci má i léčebné centrum Carlsbad Clinic - www.carlsbadclinic.com. Prostřednictvím stránek můžete získat již s předstihem přehled o zdravotních a relaxačních službách, které jsou vám u nás k dispozici a vybrat si ty, o které budete mít během vašeho pobytu zájem. Vedle masážních a kosmetických procedur se klinika specializuje také na chirurgické zákroky a kryoterapeutické metody, které vám přehledně na webových stránkách představujeme.

Seznamte se s naším hotelem virtuálně – budete překvapeni komplexním informačním servisem, který vám pomůže zorientovat se v našem hotelu a jeho službách snáze. Buďte u nás o krok napřed!

Galerie

Nová webová prezentace

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru