Novinky v letošním roce

Vážení hoteloví hosté,

dovolte, abych se s Vámi podělila o četné úspěchy našeho hotelu v uplynulém roce a zároveň Vám představila nejzajímavější novinky roku letošního. Máte se opravdu na co těšit!

Na loňský rok můžeme být právem hrdí. I přes nepříjemnosti způsobené finanční krizí se nám podařilo zrealizovat celou řadu velkolepých cílů. Tím nejlepším jste pro nás ale Vy, naši milí hosté. Jsme rádi, že již 24 % z našich hostů tvoří ti, kteří se k nám při návštěvě Karlových Varů pravidelně vrací. Těší nás důvěra, kterou v nás vkládáte. Mezi hosty evidujeme již 342 držitelů gold card a 288 majitelů silver card Prestige club. Díky členství můžete čerpat veškeré výhody společnosti Eden Group, které Vám nabízíme.

Věříme, že i v letošním roce Vás překvapíme spoustou novinek. Rozhodně jsme neslevili z našich standardů. Právě naopak - pro letošní rok jsme pro Vás přichystali celou řadu zlepšení, do kterých jsme vložili nemalé investice i úsilí. Věříme, že je oceníte a naše novinky Vám zpříjemní pobyt v hotelu Carlsbad Plaza.

Každý pokoj jsme vybavili DVD přehrávačem. Recepce Vám ochotně zapůjčí film z bohaté filmotéky k promítání. Sledování filmů si můžete zpříjemnit i na nových LCD televizorech, které se staly již nedílnou součástí vybavení pokojů. Na pokoje kategorie Business jsme pořídili PC sestavy, a tím doplnili Vaši představu o profesionálně vybavené hotelové pracovně. Na všech pokojích v části Old House jsme vyměnili stávající telefony za bezdrátové. Dále jsme pro Vás připravili „kosmetické menu" - tedy možnost volby ze tří druhů exkluzivní kosmetiky, která je každý den doplňována na pokoj. Vybrat si můžete z francouzské značky Thalgo, kterou nabízíme také v našem Beauty Lounge „Magic Charm", ze švýcarské kosmetiky Kräuter Kur, vyráběné exkluzivně pro náš hotel nebo anglické kosmetiky Molton Brown, se kterou se můžete setkat v mnohém z hotelů aliance „The Leading Hotels of The World" po celém světě. V neposlední řadě máme pro každého klienta na uvítání připraven dárek, který se neodmyslitelně váže ke Karlovým Varům a samozřejmě ke zdraví - láhev Becherovky.

Spokojenost klientů, zvyšování úrovně komfortu i pohodlí jsou pro nás prioritou, a tak pevně věříme, že i v letošním roce budeme Vašimi milými hostiteli a Vy se u nás budete cítit dobře.

S úctou

Romana Mrvová, výkonná ředitelka hotelu Carlsbad Plaza

Galerie

Romana Mrvová

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011


Přidat nový komentář
buy research paper online writing service sdf

13. prosince 2016 7:33


Your composing is purely awe-inspiring that I desired to read such high quality material...

Reagovat

best essay writing service reviews andifix648@gmail.com

7. prosince 2016 12:05


You are doing the very nice job guys by your efforts people will get much knowledge on the latest things well.

Reagovat

best paper writing website andifix648@gmail.com

6. prosince 2016 9:02


Good blog along with the excellent quality stuff and I’m sure this will be greatly helpful.

Reagovat

write a paper online free andifix648@gmail.com

30. listopadu 2016 9:17


I'd like to take the power of thanking you for that specialized guidance I've constantly enjoyed viewing your blog.
<a href=''>write a paper online free</a>

Reagovat

product launch formula review Dom

4. listopadu 2016 8:26


The problem is that you provide may be worth our time and also effort.

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru