Odhalte s námi hotelové zákulisí: Prádelna

Kdo by nebyl rád, že ho každý den na hotelu čeká čisté a voňavé povlečení, v koupelně, v lázních a ve zdravotnickém středisku měkké ručníky a v restauraci luxusní stolování? A kdo by neocenil to, že ho den co den zaměstnanci hotelu vítají v dokonale nažehleném stejnokroji? Pojďte s námi nahlédnout do hotelového zákulisí a odhalit nejedno překvapivé zjištění...

Hotel Carlsbad Plaza má vlastní moderní prádelnu, která zaměstnává 16 osob. Funguje 7 dní v týdnu, dvanáct, a v případě potřeby, až 24 hodin denně. Prádelna se nestará jen o veškeré hotelové a restaurační prádlo, o prádlo z léčebného úseku nebo zaměstnanecké uniformy, ale také o osobní prádlo hotelových návštěvníků.

Využít služeb prádelny může každý hotelový host. Prádelna disponuje špičkovými pračkami, sušičkami, mandly, napařovacími pannami, nebo napařovacími prkny na žehlení nohavic a rukávů. To vše profesionální značky Miele. K dispozici je rovněž suché chemické čištění. V případě, že si prádelna nemůže poradit s některými skvrnami, zašle oděv do specializované čistírny. Pro správné vyčištění oděvu je však nutné mít jej opatřený informacemi o jeho doporučeném způsobu čištění.

Největší objem prádla, které prochází hotelovou prádelnou, však pravidelně pochází z hotelových zdrojů. Hotel disponuje zhruba cca 13.000 kusů prádla, které je uloženo v 11-ti skladech. Denně vypere hotelová prádelna v průměru 850 kilogramů prádla, což činí měsíčně skoro 26 tun. Dokonale vyprané prádlo pak prochází rukama hotelových zaměstnanců, kteří je nechávají sušit, precizně je žehlí a skládají, aby se znovu svěží dostávalo do vašich pokojů.

Přístup hotelové prádelny má ještě jeden příjemný benefit. Prádelna používá enzymatický prací prášek firmy Johnson Diversey, který je svým složením nejenom ohleduplný k vaší pokožce, ale také šetrný k životnímu prostředí

Zaměstnanci hotelové prádelny si zaslouží velký dík za jejich každodenní náročnou práci. Věříme, že i vy dokážete ocenit preciznost, s jakou se věnují hotelovému i vašemu prádlu. I díky jejich starostlivé péči si můžete užívat opravdu dokonalý pobyt v našem hotelu.

Galerie

Hotelová prádelna

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru