Ohlasy našich klientů na léčbu v kryokomoře

„Mám dědičné problémy s klouby, které mne trápily mnoho let, po absolvování celého cyklu 10-ti návštěv kryokomory bolest téměř ustoupila. Děkuji Vám."

„Kryokomoru jsem vyzkoušel čistě ze zvědavosti, jelikož jsem zcela zdráv. Po dvou návštěvách mne tato procedura naprosto nadchla a okamžitě jsem si dokoupil zbylých 8 vstupů, abych dokončil doporučenou kúru. I když jsem nepociťoval žádné zdravotní problémy, nyní se cítím jak fyzicky, tak psychicky nesrovnatelně lépe. Kryokomoru mohu jen doporučit."

„Jelikož mám dlouhotrvající problémy s kožními ekzémy, rozhodl jsem se na doporučení lékaře vyzkoušet vaši léčbu mrazem. Citelné zlepšení bylo znát již po třech dnech a po dokončení týdenního cyklu jsem se cítil mnohem lépe."

„S manželem jsme se rozhodli při pobytu na vašem hotelu vyzkoušet kryoterapii. Nejprve jsem měla z této procedury mírné obavy, jelikož nejsem velkou příznivkyní mrazu. Ihned po překonání mého strachu jsem ale byla ráda, že jsem tyto procedury vyzkoušela, jelikož se cítím naprosto skvěle."

„Do vašeho hotelu jezdím pravidelně již několik let a letos to je již potřetí co jsem si taktéž zakoupil balíček procedur kryoterapie. Dříve jsem totiž měl velmi často různé chřipky a virózy, díky oslabené imunitě. Od doby, co jsem vyzkoušel kryoterapii, se má imunita výrazně zlepšila. Na tuto proceduru nedám dopustit."

Galerie

Ohlasy našich klientů na léčbu v kryokomoře

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011


Přidat nový komentář
http://theaspireevents.com/ Amyjackson

20. června 2017 18:58

Odpověď na komentář: <a href="http://www.assignmentempire.co.uk/">Writing Services By Assignment Empire</a> The most well-known pattern for Cryotherapy chamber utilize is in the games execution and recuperation field, where medicines have turned into an ordinary part of the largest amount aggressive preparing.


The most understood example for cryotherapy chamber is use in the execution diversions and recovery Field Where prescriptions have transformed into a customary piece of the Largest AMOUNT planning forceful

Reagovat

Download Youtube Videos Lubna

17. května 2017 14:33


Unbelievable information on your web diary, thank you for putting aside a perfect chance to IMPART to us. Shocking understanding you have on this present, it's nice to find a site That unpretentious components and the colossal dry spells of measure of information about assorted experts.

Reagovat

London Transport Service Sonia

17. května 2017 14:31


that is well worth examining. For genuine the data ones are entertaining to consider on the grounds that it makes it additional like anticipation. i adore this content. it's far give more measurements to me. I'm extremely started up to uncover it to completely everybody. It makes me so happy. much obliged for sharing this distribute

Reagovat

Ryan Cataldo New Jersey Duncan

2. května 2017 8:52


Stupendous blog you guys have provided there, I will absolutely valuate your effort.

Reagovat

http://topfreetorrentsites.com/ Kate

26. března 2017 20:10


Torrents are very useful to get unlimited stuff within a minutes for free of cost whenever you want without any difficulty. This is the right place for all the users to enjoy your favorite music, movies and games.

Reagovat

http://nomadicrealprop.livejournal.com/647.html property managers

28. února 2017 11:13


Thanks for compiling such nicest information in your blogs. Articles are very informative and hope again I’ll find more like that.

Reagovat

Physical Layer Computer Network Project Help Alexie Alessio

28. února 2017 6:29


Well thanks for posting such an outstanding idea. I like this blog & I like the topic and thinking of making it right.

Reagovat

get out of a DWI charles.ctorres00@gmail.com

25. února 2017 8:43


I absolutely feel delighted once I realize articles appropriate to my work and my subject.

Reagovat

lawyers charles.ctorres00@gmail.com

25. února 2017 8:39


I am dreadfully thankful to all of your team for sharing such motivating information.

Reagovat

written research report johna7870@gmail.com

22. února 2017 12:32


I’m glad to locate so much of informative data in your blog.

Reagovat

Nice post McInnis

14. prosince 2016 10:12


that is well worth studying. For actual the information ones are amusing to study because it makes it extra like suspense. i love this text. it's far provide more statistics to me. I’m very fired up to reveal it to absolutely everyone. It makes me so glad. thanks for sharing this publish. Feel free to surf [url=http://rospher.com/]Custom essay writing service[/url]

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru