Ohlasy našich klientů na léčbu v kryokomoře

„Mám dědičné problémy s klouby, které mne trápily mnoho let, po absolvování celého cyklu 10-ti návštěv kryokomory bolest téměř ustoupila. Děkuji Vám."

„Kryokomoru jsem vyzkoušel čistě ze zvědavosti, jelikož jsem zcela zdráv. Po dvou návštěvách mne tato procedura naprosto nadchla a okamžitě jsem si dokoupil zbylých 8 vstupů, abych dokončil doporučenou kúru. I když jsem nepociťoval žádné zdravotní problémy, nyní se cítím jak fyzicky, tak psychicky nesrovnatelně lépe. Kryokomoru mohu jen doporučit."

„Jelikož mám dlouhotrvající problémy s kožními ekzémy, rozhodl jsem se na doporučení lékaře vyzkoušet vaši léčbu mrazem. Citelné zlepšení bylo znát již po třech dnech a po dokončení týdenního cyklu jsem se cítil mnohem lépe."

„S manželem jsme se rozhodli při pobytu na vašem hotelu vyzkoušet kryoterapii. Nejprve jsem měla z této procedury mírné obavy, jelikož nejsem velkou příznivkyní mrazu. Ihned po překonání mého strachu jsem ale byla ráda, že jsem tyto procedury vyzkoušela, jelikož se cítím naprosto skvěle."

„Do vašeho hotelu jezdím pravidelně již několik let a letos to je již potřetí co jsem si taktéž zakoupil balíček procedur kryoterapie. Dříve jsem totiž měl velmi často různé chřipky a virózy, díky oslabené imunitě. Od doby, co jsem vyzkoušel kryoterapii, se má imunita výrazně zlepšila. Na tuto proceduru nedám dopustit."

Galerie

Ohlasy našich klientů na léčbu v kryokomoře

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru