Osobnost hotelu

S pravidelnou rubrikou opět přinášíme rozhovor s osobností hotelu. V tomto čísle jsme neváhali a pár otázek jsme položili přímo ředitelce hotelu Carlsbad Plaza, Romaně Mrvové.

Jak jste se dostala k práci pro Eden Group?

Vše to začalo v podstatě neskutečnou náhodou. Můj velice blízký člověk mě před 15 lety seznámil s Ing. J. Frenkelem a od té doby spolu stále pracujeme a budujeme. V podstatě po celou dobu působím na postu Executive Directora, jen se v průběhu let měnil počet hotelů, které jsme, jako firma, provozovali.

Co je hlavní náplní Vaší práce?

Hlavní náplní mé práce je starat se o to, aby náš klient byl spokojený a aby se k nám opět vrátil. K tomu, aby byl spokojen, musí vše fungovat. Takže společně s kolegy musíme vše kontrolovat, vymýšlet, udávat nové trendy, určovat strategie atd. Mí kolegové jsou ale již zkušení ředitelé a manažeři a protože nám jde všem o stejnou věc, práce je jednodušší a radostnější.

Co považujete za svůj největší úspěch ve funkci?

Za svůj největší úspěch považuji přijetí hotelu Carlsbad Plaza do nejprestižnější hotelové aliance The Leading Hotels of the World (LHW), čímž jsme jako tým dosáhli největšího možného ocenění pro náš hotel. Musím ale říci, že vzhledem ke každoročnímu zvyšování standardů ze strany  LHW je dalším nemalým úspěchem si tuto pozici každoročně obhájit.

Navštěvujete pracovně mnoho hotelů? Zjišťujete nové trendy a řídíte se jimi?

Jiné hotely navštěvuji jak pracovně, tak i soukromě. Každá návštěva jiného hotelu je pro mě vždy velice zajímavá a užitečná. Pokud je možné zajímavosti nebo trendy použít pro náš hotel, jednoznačně se je snažíme zavést.

Mohou se hoteloví hosté těšit na nějaké novinky?

Určitě. Jak říká náš General Director a já se s tímto naprosto ztotožňuji: „Nesmíme se zastavit“. Již dnes je připravována velká novinka, která opravdu posune úroveň hotelu o další stupínek výše.  Bohužel o podrobnostech zatím nechci více mluvit. Každopádně se mají naši klienti na co těšit!

Fotografie

↑ nahoru