Osobnost hotelu: Jakov Frenkel

 

Ing. Jakov Frenkel, úspěšný podnikatel, zakladatel a generální ředitel společnosti Eden Group a. s., jejímž největším dosavadním úspěchem je výstavba a provozování hotelu Carlsbad Plaza.

Jakov Frenkel je zásadovým člověkem, co se alespoň jeho profese týká. Kdyby nežil v Čechách, chtěl by žít ve Švýcarsku, nebo Italii. Jeho koníčkem je cestování a hotelnictví. A jako malé dítě chtěl být generálním ředitelem…

1) Jakými třemi slovy byste charakterizoval hotel Carlsbad Plaza?
Stačí mi pouze dvě slova “možnost volby“. To je dle mého názoru největší luxus! Mohu si zvolit, na jakou půjdu proceduru, jestli půjdu do francouzské nebo asijské restaurace, apod. Stále mám z čeho vybírat a nemusím vůbec opustit budovu hotelu. To je Carlsbad Plaza.

2) Existuje ještě nějaká vyšší profesní úroveň, které byste chtěl dosáhnout?
Vždy jsem tvrdil kolegům, že generální ředitel není žádná profese. Jsem vystudovaný ekonom a stavitel. Za svůj nejvyšší profesní úspěch považuji složení týmu lidí, který dokázal ne jen prakticky od nuly vytvořit hotel, který byl zařazen do světové aliance The Leading Hotels of the World, ale také téměř 7 let toto členství úspěšně obhajuje. Patřit mezi 450 top hotelů světa - to je opravdu profesní úspěch.

3) Jaké chystáte další projekty?
Rád bych si splnil svůj dávný sen a postavil nový hotel v Itálii. Současná ekonomická situace v Evropě mi to ale nechce prozatím dovolit.

4) Jak nejraději relaxujete?
Rád cestuji autem a navštěvuji různé hotely po celém světě. Je to pro mě inspirace, odpočinek, koníček a součást práce zároveň.

5) Jaká země na Vás udělala největší dojem a kam se toužíte podívat?
Procestoval jsem mnoho zemí, včetně exotických. Vyhovuje mi Evropa, mohu cestovat autem. Nyní si spíše vybírám zajímavé regiony, které mají určité kouzlo. Plánuji Burgundsko, Sicílii, Švýcarsko. Nemusím za zážitky letět na kraj světa.

6) Máte nějaké životní motto?
Veliký ekonom Karl Marx kdysi dávno řekl: „Pochybuj o všem“…

 

Fotografie


Přidat nový komentář
AAA Aero Auto Transport Inc jahnseo

28. listopadu 2016 21:27


So if you are in need of freight transport, here are a few tips to help you find the right one for your business.

Reagovat

Interesting Melanie Bjorn

14. listopadu 2016 15:19


This is a very interesting article for those who are into good management topics. Good job and I keep reading your articles.

Reagovat

http://vidmateappdownload.net/learn-features-mediatap/ jahnseo

22. října 2016 14:14


The contract man and van London is accessible for a minimal effort thus you will be amazed to realize that the charges are half of what you can get it from different administrations.

Reagovat

gmail.com login jahnseo

9. října 2016 13:04


The working of key lumberjacks inside the Gmail causes the spreading of unsafe infections like winged creature and distinctive suspicious sullied joins.

Reagovat

Food4patriots jahnseo

2. října 2016 13:57


This means anything of value you possess can be a lure to those without what they need under extreme conditions.

Reagovat

0800 numbers I Know Seo

28. září 2016 14:18


One central location for all your services makes it easier to track your companies spending thus making it easier to identify any budget overruns for an individual department on a specific date. I Know Seo

Reagovat

profi Petr Kušnierz

10. září 2016 23:52


Osobně znám pana J. Frenkel a tím, že jsem mohl být nejen účastníkem pobytu na hotelu Carlsbad, ale i osobní setkání s jeho osobou, mohu potvrdit, že jeho osobnost hodnotím s velkým písmenem "P", jako PROFESIONÁL.

Reagovat

how to jump higher el este treaz

24. března 2016 5:54


lskd

Reagovat

infoplatkapal.blogspot.com tatang

21. března 2016 5:23


ngiler

Reagovat

http://www.angeljackets.com/products/Christoph-Waltz-Spectre-Nehru-Coat.html caleb nicholas

3. prosince 2015 9:25


Full time I was engrossed in this. Totally incredible. They even need to know about this masterpiece. There’s one place that you can find this at Angeljackets store is by clicking on this link http://www.angeljackets.com/products/Christoph-Waltz-Spectre-Nehru-Coat.html.

Reagovat

new year 2016 / happy new year 2016 new year

24. srpna 2015 17:23This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information.

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru