Osobnost hotelu: Karel Čermák - muž, na kterého je spolehnutí

Absolvent střední průmyslové školy, obor zařízení silnoproudé elektroniky, začínal v sedmdesátých letech jako údržbář elektro v otovické panelárně. Posléze pracoval jako projektant elektro, projektant zabezpečovací signalizace nebo projektant elektro se specializací slaboproudy. Po třiceti letech práce v oboru však toužil po změně, která přišla zcela nečekaně.

Dcera pana Čermáka začala v roce 2001 pracovat pro společnost Eden Group na pozici hlavního ekonoma. V té době se společnost rozhodovala postavit v Karlových Varech luxusní pětihvězdičkový hotel na světové úrovni a na stavbu hotelu hledala spolehlivý a důsledný technický dozor. Když se Karel Čermák o možnosti spolupráce od dcery dozvěděl, přihlásil se do konkurzu a práci získal.

Téměř dvouletá spolupráce dozorování na stavbě přinesla Karlu Čermákovi ohromné zkušenosti ve všech odvětvích stavebnictví. Jako dozorce si pan Čermák celou stavbu dobře technicky zmapoval a prostudoval. Jeho cenné zkušenosti a nabyté znalosti se po kolaudaci staly pro hotel Carlsbad Plaza velkou devisou a podnětem k tomu, že jej společnost Eden Group oslovila s nabídkou další spolupráce.

Karel Čermák tak již pět let předává své zkušenosti spolupracovníkům na technickém úseku. Ví o veškerých detailech a technických záležitostech hotelu a sám se dále specializuje na běžnou údržbu – dozoruje všech jedenáct hotelových výtahů, kontroluje plynová zařízení, zabývá se slaboproudými i silnoproudými rozvody a je hlavním firemním metrologem. Na všechny funkce absolvoval náročná školení a hotel Carlsbad Plaza si jeho přínosu nesmírně cení. Největší devizou Karla Čermáka je ale jeho přístup ke klientům hotelu. Vždy s nimi jedná na vysoké úrovni a snaží se jim vyjít maximálně vstříc.

Galerie

Karel Čermák

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru