Osobnost hotelu: Markéta Azemovičová

 

V každém vydání Carlsbad Revue našim hostům představujeme jednu osobnost, která je spjata s hotelem Carlsbad Plaza. Ani pro letošní první vydání neuděláme výjimku. Pro tentokrát bychom Vám rádi představili naší novou energickou obchodní ředitelku paní Markétu Azemovičovou.

Markéta Azemovičová se narodila v Karlových Varech a tak se dá se říci, že je zdejší lázeňskou atmosférou dokonale prosycena. Vystudovala karlovarské gymnázium a úspěšně absolvovala Obchodní akademii Karlovy Vary v oboru cestovního ruchu. Získala cenné zkušenosti v Conference Czechoslovakia Ltd., což je významná agentura event managementu a live marketingu v Praze. Další neméně důležitou zkušeností pro utváření svého renomé byla práce pro karlovarský Grandhotel Pupp a finanční skupinu SLOT Group. Paní Azemovičové jsme položili několik otázek, na které nám mile odpověděla.

Jaká je Vaše pracovní náplň?
Má práce spočívá nejen v řízení celého týmu Sales and Reservations Department a jeho rozvoji, ale především ve správném zacílení prodeje a marketingu. Dále se zabývám tvorbou plánů a strategií, jejich následnou realizací a důkladnou kontrolou či analýzou.

Jaké máte v současné pozici cíle?  
Hlavním cílem je naplnění všech jednotlivých bodů marketingové strategie naší společnosti pro rok 2014 a samozřejmě hotel Carlsbad Plaza plný spokojených hostů, kteří se díky odborné a starostlivé péči všech mých kolegů a harmonickému prostředí uzdravují a cítí lépe, a nejen z těchto důvodů se k nám opakovaně vracejí.  

Jakou připravujete největší novinku pro rok 2014?  
Tento rok přicházíme s neuvěřitelnou novinkou! Jedná se o náš nejnovější a zcela unikátní koncept léčení ve Spa Suites, ze kterého jak doufáme, budou naši hosté nadšeni minimálně stejně tak jako my.

Máte nějaké životní motto, krédo…?
Confucius: „ Kamkoliv se vydáte, jděte s celým srdcem“.

Co byste vzkázala čtenářům Carlsbad Revue?
Všechny čtenáře, kteří hledají individuální péči a přístup, a pro které je důležité jejich zdraví a relaxace, ale i gurmány a ty kteří rádi dbají o svou krásu, zvu srdečně do našeho krásného hotelu. Jsem plně přesvědčena, že vše, co hledají, najdou právě u nás v hotelu Carlsbad Plaza. 

Fotografie

↑ nahoru