Rozvíjejte své smysly jako poupata kvetoucích čajů…

Čaj nemusí jenom krásně vonět a lahodně chutnat. Může také nádherně vypadat a rozehrát tak vaše smysly o to intenzivněji. Snové okamžiky vám zpříjemní vybrané a inspirující kvetoucí čaje, jenž vás příjemně překvapí svým atraktivním konceptem, který vhodně doplňuje stávající nabídku velmi kvalitních sypaných nebo ručně vázaných čajů restaurace Sweet Orient.

  • Kvetoucí čaj je každý ručně uvázán z lístků zeleného nebo černého čaje, takzvané stříbrné jehly, a voňavých bylinek a květů, které byly speciálně vypěstovány pro vytvoření čajového poupěte. Zázračné rozvinutí skromného poupěte netrvá déle než pět minut a esteticky naplňuje tichý, ale naprosto úchvatný čajový rituál.
  • Každé poupě je jiné a přináší rozmanitou náladu. Vyberte si kvetoucí čaj „Nekončící láska" a zamilujte se do květů jasmínu, poskládaných do polokruhu, růžového kvítku laskavcovky a omamné vůně měsíčku lékařského.
  • Kvetoucí čaj „Tančící víla" přináší jasmínovou a liliovou slavobránu, která se ve skleněné konvici rozevře nad zelenými lístky čaje.
  • Potěšte své nejbližší a vypijte si s nimi šálek kvetoucího čaje „Srdce k srdci". Čajový kvítek se v horké vodě rozvine do spanilého růžovo - červeného květu, který připomíná dvě srdce vinoucí se k sobě.
  • Nechte svým tělem bloudit hřejivý „Sluneční paprsek". Nechte před sebou rozkvést žlutou sluneční chryzantému, z níž se v horké vodě jako paprsky vyklubou kvítky jasmínu.
  • Zamilujte se rychle a osudově. Dopřejte si kvetoucí čaj „Amorův šíp", jehož poupě ve tvaru srdce rozkvete v horké vodě do smyslného trojbarevného obrazu. Květ měsíčku je srdce, květ laskavcovky šípem a jasmín osudovým hrotem.
  • „Kráska v růžovém" rozkvétá do sladké hvězdice, jež zabarvuje vodní lázeň do pronikavého načervenalého nálevu, který spolu s intenzivní chutí nabízí blahodárnou sílu zeleného čaje.
  • Vyberte si tu nejlepší společnost pro osamělé noci. Kvetoucí čaj „Večernice" rozkvétá bělostnými kvítky jasmínu a měsíčku lékařského na pozadí silného černého čaje, jako by se po nebi honily první jasné hvězdičky.

Galerie

Kvetoucí čaje

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru