SPA Suite: Uspokojte své individuální požitky

Dopřejte si výjimečný wellness koncept SPA Suite hotelu Carlsbad Plaza, který vás překvapí svým pojetím a specifickým přístupem, který nabízí.

Vyšší úroveň služeb, komplexní série relaxačních i zdravotních procedur na jednom místě, individuální přístup ke každému klientovi podle jeho specifických požadavků a především jedinečný komfort naprostého soukromí pro dokonalý odpočinek i léčbu. To všechno nabízí exkluzivní wellness apartmán, který si můžete dopřát v doprovodu svých nejbližších, partnera, přátel i rodiny. Pečovat o vás bude po celou dobu pečlivě vyškolený wellness terapeut a masér, který vám poskytne veškeré vámi vybrané procedury na počkání. Sdílejte své zážitky s těmi, které máte rádi. A to i ve chvílích naprostého uvolnění a relaxace, které vám SPA Suite s láskou dopřeje.

Soukromé lázeňské a léčebné procedury znamenají nejvyšší lázeňský a wellness luxus, jaký vám můžeme na individuální bázi v hotelu Carlsbad Plaza dopřát. SPA Suite nabízí komplexní fyzioterapeutickou péči, různé druhy masáží a koupelí, oxygenoterapii, inhalace, pneumopunkturu, suchou uhličitou koupel a mnoho dalších exkluzivních procedur, které vám poskytneme v privátním pečlivě připraveném časovém rozvrhu.

SPA Suite je komplex tří perfektně vybavených lázeňských pokojů, které volně navazují na wellnessland Alt Karlsbad. „Vodní místnost" vás okouzlí luxusní vanou Carracalla se světelným spektrem téměř dvouset diod, stopadesáti tryskami a vonnými esencemi. Užívejte si konejšivou hladinu i hojivý proud vody. Druhá místnost slouží ke komplexní obnově vašeho organismu prostřednictvím masáží. V odpočinkové místnosti vybavené komfortními křesly a televizí můžete odpočívat nebo si dopřát některou z dalších povzbuzujících a posilujících procedur. SPA Suite odpovídá těm nejnáročnějším požadavkům na individuální relaxační a zdravotní péči, kterou můžeme vašemu organismu jen doporučit.

Galerie

SPA Suite

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru