Staff párty – podruhé

Na přelomu tohoto roku se v prostorách hotelu Carlsbad Plaza odehrávala již v pořadí druhá párty věnována zaměstnancům hotelu i celé společnosti Eden Group a.s. Založení této tradice vzniklo především jako poděkování personálu a všem zaměstnancům, za skvěle odvedenou práci v průběhu celého roku - proto je s ní spjato i vyhlašování nejlepších zaměstnanců roku, či udělení statutu novým kmenovým zaměstnancům.

Management společnosti vzal, stejně jako v prvním ročníku, celou akci pevně do svých rukou a představil se zaměstnancům v roli obsluhy, zatímco zaměstnanci si naplno vychutnávali roli klientů luxusního hotelu. Mužská část top managementu se navíc představila jakožto divadelní uskupení a předvedla vlastní premiérovou hru pod názvem „Nazdar mami".

Celý večer se odehrával v prostorách konferenčního sálu Rockefeller hall. Bylo zde nabízeno množství vybraných lahůdek, z nichž některé připravovali sami členové managementu. K poslechu i k tanci hrála živá muzika a o zábavu rozhodně nebylo nouze.

Jak se již stalo tradicí společnosti, i v průběhu Staff párty probíhala dobročinná sbírka, do které se mohl každý zapojit zakoupením lístku do tomboly.

Čestným hostem večera byla primátorka města Karlovy Vary paní Veronika Vlková, kterou tento druh firemního večírku velice nadchl. Celé společnosti popřála ještě mnoho takto vydařených večerů. Všichni pevně věříme, že opravdu budou.

Galerie

Staff party

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru