Terma Travel – vždy o krok napřed

Dovolte, abychom Vám představili společnost Terma Travel s.r.o. – českou cestovní kancelář.

Společnost byla založena v roce 1997 - v roce, který přinesl obnovu českým lázním, které jsou dnes po celém světě proslulé především díky svým unikátním termálním pramenům.

Od samého počátku se společnost zaměřuje na vysoce kvalitní služby pro zahraniční turisty a především na jednotlivce navštěvující české termální lázně. Hlavní koncepcí společnosti Terma Travel vždy bylo udržet si statut „lázeňské top cestovní kanceláře", a právě proto zaručuje nabídku těch nejkvalitnějších produktů a služeb.

Společnost Terma Travel se orientuje zejména na jednotlivce a VIP turisty, kteří vyžadují zvláštní pozornost a rozmanitost poskytovaných služeb. Profesionální team zaměstnanců má obrovské zkušenosti se zpracováním a realizací přání právě těchto nejnáročnějších klientů.

Společnost působí v devíti zemích včetně Ruska, Ukrajiny, Kazachstánu, Izraele, USA a Německa. Dnes patří společnost Terma Travel s.r.o. ke špičce českých lázeňských cestovních kanceláří.

Jeden z největších touroperátorů na českém trhu.

  • 11 let praxe v pozici SPA touroperátora.
  • Garantovaná kapacita v nejoblíbenějších sanatoriích a hotelech v České republice.
  • Jediná společnost poskytující spolupráci v oblasti lázeňství prostřednictvím ONLINE rezervačního systému s okamžitým potvrzením objednávky.
  • Realizace reklamních zájezdů pro nové i stávající partnery.
  • Zajištění reklamních materiálů a katalogů s podrobnými informacemi o lázeňství a jednotlivých sanatoriích.
  • Jedna z kanceláří firmy přímo na letišti v Praze.
  • 3 x bezplatná exkurze jako dárek pro každého klienta.

Galerie

Terma Travel – vždy o krok napřed

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru