The Leading Hotels of the World

Hotel Carlsbad Plaza je po právu velmi hrdý na to, že je právoplatným členem nejprestižnější a nejluxusnější hotelové organizace The Leading Hotels of the World.

K dnešnímu dni má LHW více jak 450 členů, které tvoří pouze nejlepší světové hotely, nebo hotelové resorty. Společnost bylo založena již v roce 1928 skupinou vlivných a pokrokových evropských hoteliérů.

Organizace nikdy neoslovuje nové členy, nýbrž hotel sám musí zažádat o vstup do asociace, přičemž první podmínkou je, že žadatel musí být oficiálně uznáván jako 5* hotel. Požadavky na žadatele jsou stanoveny tak, že každý hotel musí plnit více jak 1.500 kritérií ve všech úrovních ovlivňujících komfort, pohodlí a klid hosta.

Pouze velmi malé množství hotelů (například v loňském roce uspělo pouze 52 hotelů z více jak 1.500 přihlášených), které jsou následně vybrány ze stovek žádostí, musí podstoupit tvrdý přijímací proces zahrnující komplexní anonymní inspekce. Po úspěšném splnění všech důkladných inspekcí a kontrolních procesů jsou pouze ty nejlepší hotely přijaty za členy.

Členové LHW jsou poté i nadále pravidelně anonymně přezkoumáváni kontroléry LHW, aby bylo zajištěno striktní dodržování nadstandardní kvality a všech stanovených standardů.

Každý rok vydává LHW soupis všech svých členů v publikaci, kterou mohou naši hosté nalézt na svém pokoji.

Christina Leotard
Sales manager

Galerie

The Leading Hotels of the World

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru