Ubytování v Carlsbad Plaza: Dopřát si přepych pohodlí

Luxusní ubytování se pozná podle toho, že hostům nabízí vedle jedinečného zázemí také veškeré vymoženosti, navíc ušité na míru dílčím požadavkům klienta. Myslí na to, že hosté mohou přijet za účelem rekreace, ozdravného pobytu, romantické dovolené i z čistě pracovních důvodů.

Touto výjimečnou ideou se řídí také pětihvězdičkový hotel Carlsbad Plaza, který svým hostům dopřává unikátní pokojové zázemí s naprosto individuálním servisem. Poskytuje ubytování ve 140 stylově zařízených pokojích a 20 přepychově navržených a špičkově vybavených apartmánech. Pokoje navíc vkusně kombinují historickou architekturu s moderním stylem a vybavením. Samozřejmostí každé ubytovací jednotky je klimatizace, LCD televize, DVD přehrávač, vysokorychlostní internet, sejf a minibar. Všechny technické prvky jsou nenápadně zabudovány do interiérů, které navrhl italský designer Scappini a které nesou rukopis stylu 19. století.

V hotelu Carlsbad Plaza se nachází 310 lůžek v 18 různých typech pokojů a apartmánů, které zahrnují jednolůžkové varianty, dvoulůžkové pokoje s možností propojení s dalšími ubytovacími jednotkami i noblesní apartmány, mezi které patří také prezidentské apartmá o výjimečné rozloze 216 m2.

Jednolůžkové pokoje v kategoriích Princess a Queen nabízí individuální komfort a tiché zázemí s výhledem do zahrady. Některé z pokojů se dají propojit s dvoulůžkovým pokojem Supreme a znamenají tak vhodnou alternativu pro rozšíření ubytovací kapacity z rodinných i pracovních důvodů.

Dvoulůžkové pokoje nejvíce odrážejí charakter pobytu hostů s ohledem na jejich individuální přání. Business pokoje zdůrazňují účelnost návštěvy, proto jsou vybaveny pracovním koutem s psacím stolem, počítačem i faxem. Užití internetu je zahrnuto již v ceně ubytování. Pokoje Excellent Front View zdůrazňují výhled na lázeňskou část Karlových Varů, ubytování Excellent Garden View pro změnu umocňují atmosféru ticha a relaxace pro svůj výhled do zahrady. Pokoje Supreme s nádhernou štukovou výzdobou na stěnách se těší mimořádné rozloze ve střední ubytovací třídě – až 43 m2 - s možností přistýlky, stejně jako pokoje Superior. Pokoje kategorie Comfort Plus a Superior Plus nabízejí ubytování s balkonem, terasou nebo východem na zahradu. Jednotka Comfort pak umožňuje unikátní výhled na lázeňské lesy.

Zcela ojedinělé zážitky skýtá osm kategorií apartmánů, které nabízí například vlastní saunu, vířivku, kuchyňský kout nebo speciální místnost pro ubytování ochranky klienta nebo chůvy. Moser Crystal Suite zahrnuje výjimečný prostor a výhled na lázeňskou zónu, stejně jako apartmá Exclusive nebo Premier. Hosté, kteří přijeli do Karlových Varů strávit pár dní se svým partnerem v ryze intimní atmosféře, ocení speciálně vybavený apartmán Wellness Suite s vlastní saunou a vířivou vanou. Apartmány Splendid Suite, Carlsbad Suite nebo Junior Suite jsou vhodným zázemím pro relaxační a rekreační pobyty.

Zcela výjimečné místo mezi apartmány zastává Prezidentské apartmá se dvěma ložnicemi, třemi koupelnami, šatnou, kuchyňkou a pokojem pro osobní asistenty. Přepychově zařízený prostor doplňuje sauna, vířivka a televize v koupelně. Tento největší a nejluxusnější apartmán v Karlových Varech obývali mimo jiné členové královské rodiny ze Saudské Arábie i Bahrajnu. Dopřejte si jej také pro mimořádné zážitky!

Galerie

Pokoje na CP

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru