Úspěšná léčba diabetu

Diabetes nebolí, ale pro ty, kdo s touto nemocí bojují, znamená závažné omezení a ohrožení života. Cukrovkou trpí 100 miliónů lidí po celém světě a její hlavní příčinou je neschopnost organismu využívat nebo produkovat hormon inzulín. Pokud se cukrovka neléčí, může vážně poškodit srdce, cévy nebo ledviny, ohrozit zrak nebo vést k předčasnému úmrtí.

Léčba diabetu má v Karlových Varech dlouhou tradici. Pití minerálních pramenů blahodárně působí na produkci šťávy slinivky břišní, sekreci inzulínu a na snížení hladiny cholesterolu. Pobyt v lázeňském městě přináší diabetikům značnou úlevu a zmírnění příznaků nemoci. Toho lze však dosáhnout jen správně zvolenou kúrou.

Léčebný program pro pacienty s cukrovkou v rámci pobytu nabízí také hotel Carlsbad Plaza. Minimální doba léčení cukrovky je 14 dnů, významnějších postupů v léčbě lze dosáhnout při třítýdenní kůře.

Diagnostika během pobytu vedle vstupního lékařského vyšetření zahrnuje povinný test glykovaného hemoglobinu a vyšetření moči na přítomnost látek acetonu a ketonu, měření ranní glykémie na lačno, vytvoření glykemického profilu a další potřebné přístrojové testy. Na základě výsledků a doporučení lékaře je pacient po vyšetření zařazen do speciálního programu, který zahrnuje individuální dietní menu, léčebné tělesné aktivity v tělocvičně i bazénu, balneoprocedury a vakuově kompresní terapie. Součástí léčby diabetu na Carlsbad Plaza je také kardiologická konzultace včetně měření EKG a pravidelné kontroly a konzultace u Spa lékaře v otázce vhodné životosprávy.

Specialisté Carlsbad Plaza i Carlsbad Clinic mají s úspěšnou léčbou diabetu dlouholetou praxi a řadu zkušeností doma i v zahraničí. Svěřit se do jejich rukou znamená konečně zmírnit a smysluplně léčit příznaky nemoci, která má tak závažné následky.

Galerie

Úspěšná léčba diabetu

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru