Vstupte do luxusního saunového světa

Saunování je prospěšné tělu i duši každého člověka. Dopřejte si jedinečný zážitek, který nabízí „Carlsbad Plaza" hotel. Zbavte svůj organismus únavy, nežádoucích látek i stresu. Každá ze sedmi saun nabízí něco výjimečného a exkluzivního! Vstupte s námi do jedinečných lázeňských prostor světa „Alt Karlsbad" a užívejte si plnými doušky.

Tepidarium

Dopřejte si relaxační saunový proces, který příjemně prohřeje Vaše tělo při teplotě 38°C. Vzduch v sauně je prosycen omamně vonícími esencemi, které zklidní Váš organismus. Sauna je vhodná pro osoby trpící problémy oběhového a lokomočního systému.

Solná sauna

Pořádně se nadechněte. Ucítíte vůni moře. Vyhřátý saunový vzduch o teplotě 38 - 43°C obsahuje mořskou sůl, která okamžitě stimuluje Vaše dýchací cesty. Probuďte svůj imunitní systém. Solná sauna dokonale prokrví Váš organismus a zmírní dýchací obtíže.

Bylinná sauna

Šalvěj, rozmarýn i levandule projasní Vaši unavenou mysl. Odpočívejte v osvěžující bylinné sauně při teplotě 38 - 43°C. Vzduch zvlhčený párou a ovoněný směsí bylin vyžene z Vašeho těla příznaky zánětlivých onemocnění, chřipky i chmurnou náladu.

Laconium

Dopřejte svým svalům odpočinek v nízkoteplotní sauně Laconium (48 – 50°C). Suchý a horký vzduch odplaví z těla nežádoucí toxické látky. Mírná teplota nezatíží krevní oběh, ale příjemně zrelaxuje celý organismus.

Turecká sauna

Vítejte ve smyslném Orientu! Vlhký vzduch vonící eukalyptem evokuje pohádky Tisíce a jedné noci. Pročistěte šetrně celý organismus a povzbuďte dýchací cesty.

Finská sauna

Nechte se zlákat k tradiční finské sauně. Uzdravujte svůj organismus při teplotě 80 – 90°C a 8 - 12% vlhkosti. Po prohřátí těla rychle smyjte nečisté vyplavené látky v chladivé vodě, odpočiňte si v klidné a tiché relaxační místnosti a očistný proces znovu opakujte.

Ruská sauna

Poznejte tradiční ruský způsob saunování a jeho účinné rituály. Vysoká teplota vzduchu (až 110°C), ovoněná svěžími stromovými esencemi a vysoká vlhkost (až 50%) Vás zbaví stresu i jedovatých látek v těle.

Galerie

Sauny

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru