Vyzkoušejte náš rychlý a efektivní hubnoucí program

Obezita je jednou z nejrozšířenějších a nejzákeřnějších civilizačních chorob. Postihuje ženy i muže bez rozdílu věku a podle údajů světových lékařů jí trpí už více než polovina obyvatel západního světa. Jejími příčinami jsou nejčastěji nadměrná konzumace potravy nebo nevyvážený příjem kalorií, nedostatek pohybu a nepravidelné stravování. Dalšími příčinami jsou genetické predispozice nebo závažná onemocnění a poruchy jako deprese, hypofunkce štítné žlázy nebo hormonální nerovnováha.

Obezitu se rozhodně nevyplatí podceňovat. Stojí totiž za zásadním zhoršováním zdravotního stavu každého jedince s nadváhou a může vést až ke kardiovaskulárním chorobám typu infarkt myokardu nebo cévní mozková příhoda. Drastické diety sice krátkodobě vedou ke zlepšení stavu, ale teprve odborná pomoc, která poradí, jak co nejefektivněji změnit životní styl a jaké dietní režimy preferovat, představuje skutečné řešení.

Nejčastějšími diagnostickými metodami zjištění obezity jsou výpočet BMI (tzv. Body Mass Index) nebo test kožní řasy. Hotelová Medical Spa Gallery ve spolupráci se sesterskou Carlsbad Clinic však nabízí všem zájemcům o lepší fyzickou kondici i zdravotní stav komplexní sadu vyšetření spolu s uceleným programem úspěšných hubnoucích metod - speciální "Slim" balíček. Ozdravný komplet nabízí kromě prohlídek a laboratorních testů také netradiční vyšetření s přesnými výsledky a kontroly obezitologa na přístroji B.I.A., vypracování individuálního stravovacího režimu, velkorysé možnosti redukční diety formou menu až ze čtyř jídel, lymfodrenáže nebo mimořádný výběr z dalších 45 procedur.

Hubnoucí balíček, který nenásilně, přesto zcela zásadním způsobem, ovlivní vaše zdraví i celkový přístup ke stravování a zodpovědnému životnímu stylu, si můžete zakoupit v hotelu Carlsbad Plaza s minimální efektivní délkou pobytu 21 dní. Více informací vám poskytnou specialisté rezervačního oddělení na e-mailové adrese reservation@edengroup.cz nebo na telefonním čísle +420 353 225 502.

Nebojte se svěřit do rukou kvalifikovaných odborníků a vyřešte své zdravotní problémy.

Galerie

Hubnoucí program

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011


Přidat nový komentář
Smart Solar Box Review lllllllll

15. května 2017 4:47


Well a debt of gratitude is in order for posting such a remarkable thought. I like this blog and I like the subject and considering making it right.

Reagovat

Ryan Cataldo NJ Ebenezer

2. května 2017 8:56


Your blogs and its stuff are so notable and worthwhile it can make me return.

Reagovat

Video InstaFolio Review Harry

9. října 2016 17:41


it has same topic with your article. Thanks, great share.

Reagovat

Moto Theme Review Click Here

9. října 2016 17:40


I need this article to complete my assignment in the college

Reagovat

Instaffiliate Review Harry

9. října 2016 17:40


Well this article that i've been waited for so long.

Reagovat

Vid Reaper Review Harry

9. října 2016 17:40


Very meaningful, thank you very much, wish you happy.

Reagovat

Viral Loop Bonus Viral Loop

22. dubna 2016 17:06


Thank for sharing!

Reagovat

Viral Loop Free Home page

22. dubna 2016 17:05


Very meaningful, thank you very much, wish you happy.

Reagovat

Viral Loop Review Viral Loop

22. dubna 2016 17:05


I really thank the author of this article, the article has great significance for me, it just leads me to do better things for this life.

Reagovat

Nimbus Bonus Nimbus SEO Tool

29. března 2016 16:50


Thank you so much!

Reagovat

Nimbus Review 2016 Nimbus Work

29. března 2016 16:50


It's great for me!

Reagovat

Nimbus Review Nimbus Discount

29. března 2016 16:50


THank your post! wow

Reagovat

Newsletter

↑ nahoru