Vyzkoušejte náš rychlý a efektivní hubnoucí program

Obezita je jednou z nejrozšířenějších a nejzákeřnějších civilizačních chorob. Postihuje ženy i muže bez rozdílu věku a podle údajů světových lékařů jí trpí už více než polovina obyvatel západního světa. Jejími příčinami jsou nejčastěji nadměrná konzumace potravy nebo nevyvážený příjem kalorií, nedostatek pohybu a nepravidelné stravování. Dalšími příčinami jsou genetické predispozice nebo závažná onemocnění a poruchy jako deprese, hypofunkce štítné žlázy nebo hormonální nerovnováha.

Obezitu se rozhodně nevyplatí podceňovat. Stojí totiž za zásadním zhoršováním zdravotního stavu každého jedince s nadváhou a může vést až ke kardiovaskulárním chorobám typu infarkt myokardu nebo cévní mozková příhoda. Drastické diety sice krátkodobě vedou ke zlepšení stavu, ale teprve odborná pomoc, která poradí, jak co nejefektivněji změnit životní styl a jaké dietní režimy preferovat, představuje skutečné řešení.

Nejčastějšími diagnostickými metodami zjištění obezity jsou výpočet BMI (tzv. Body Mass Index) nebo test kožní řasy. Hotelová Medical Spa Gallery ve spolupráci se sesterskou Carlsbad Clinic však nabízí všem zájemcům o lepší fyzickou kondici i zdravotní stav komplexní sadu vyšetření spolu s uceleným programem úspěšných hubnoucích metod - speciální "Slim" balíček. Ozdravný komplet nabízí kromě prohlídek a laboratorních testů také netradiční vyšetření s přesnými výsledky a kontroly obezitologa na přístroji B.I.A., vypracování individuálního stravovacího režimu, velkorysé možnosti redukční diety formou menu až ze čtyř jídel, lymfodrenáže nebo mimořádný výběr z dalších 45 procedur.

Hubnoucí balíček, který nenásilně, přesto zcela zásadním způsobem, ovlivní vaše zdraví i celkový přístup ke stravování a zodpovědnému životnímu stylu, si můžete zakoupit v hotelu Carlsbad Plaza s minimální efektivní délkou pobytu 21 dní. Více informací vám poskytnou specialisté rezervačního oddělení na e-mailové adrese reservation@edengroup.cz nebo na telefonním čísle +420 353 225 502.

Nebojte se svěřit do rukou kvalifikovaných odborníků a vyřešte své zdravotní problémy.

Galerie

Hubnoucí program

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru