Zahalte svou pleť do ryzího zlata

Neobyčejná krása egyptské královny Kleopatry i svěží půvab panovnice z čínské královské dynastie Ch´ing spočívaly v pravidelném ošetřování pleti blahodárným 24karátovým zlatem. Zatímco si Kleopatra kladla na noc na obličej zlatou masku, čínská královna si denně masírovala pleť zlatým válečkem. Obě se tak mohly těšit ze zářivé a mladistvé pleti. Zlato se stalo základním pilířem ajurvédského léčitelství a jeho účinky využíval také zakladatel moderní západní medicíny Paracelsus.

A není se čemu divit. Zlato totiž blahodárně ovlivňuje tok elektronů v těle, a ty pozitivně působí na celou řadu tělesných funkcí. Jednoduše řečeno, zlato umí v lidském organismu rozproudit životní energii. Skvostné účinky hlásí také výzkumy zaměřené na působení zlata na pokožku. Cenný kov pleť prokazatelně zpevňuje a vyhlazuje, redukuje vrásky, snižuje výskyt pigmentových a stařeckých skvrn, eliminuje výskyt volných radikálů a dodává obličeji zářivý a projasněný vzhled.

Prostřednictvím kosmetického salónu Beauty Lounge Magic Charm na Carlsbad Clinic si můžete luxusní zlaté ošetření pleti nyní dopřát i vy. Exkluzivní metoda přístroje FSS využívající gamma-PGA a negativní ionty pochází z Japonska, kde ji na základě vědeckých a laboratorních výzkumů vyvinula firma UMO Group. Ze země vycházejícího slunce se revoluční technologie rychle rozšířila do nejprestižnějších kosmetických dómů Ameriky a Evropy. Hojivé solné krystalky zlata byly využívány v moderní medicíně již v roce 1929 proti zpomalení revmatické artritidy, vědcům však trvalo další desítky let, než vymysleli princip, jak pomoci zlatu lépe se vstřebat a proniknout do pokožky. Nyní jsou při luxusním zlatém kosmetickém ošetření do pleti šetrně vetkávány jemné plátky pravého 24karátového zlata, které v kůži ovlivňují mikrocirkulaci, a tím ji přirozeně regenerují, posilují, dlouhodobě pročišťují a mimořádně hydratují. Dopřejte si ošetření jako pravá egyptská královna, vaše dokonalá pleť za to rozhodně stojí.

Galerie

Zahalte svou pleť do ryzího zlata

Celá galerie

Datum publikování: 9.8.2011

↑ nahoru