Ze zákulisí hotelu: Medical Spa Gallery

Medical Spa Gallery

Věděli jste, že unikátní léčebný komplex Medical Spa Gallery zaměstnává okolo 60 zaměstnanců. Zajímá Vás, jaká novinka se chystá na příští rok? Nahlédněme do zákulisí hotelu Carlsbad Plaza, pro tentokrát do balneo centra Medical Spa Gallery, která využívá především hojných zdrojů přírodní termální a minerální vody, inovativních a tradiční lázeňských postupů a špičkových technologií, aby udělala vše pro Vás a Vaše zdraví.

Každý den se v těchto jedinečných prostorách nachází přibližně 43 zaměstnanců z řad odborně školeného personálu pro spokojenost našich hostů. Nejčastěji zde provádí léčebné procedury formou tradičních masáží a koupelí, které uvolňují tělo i duši.

Do hotelu Carlsbad Plaza přijíždí okolo 80% hostů bojovat se svými neduhy a nejen pasivně, ale také aktivně dělat něco pro své zdraví. Staletími osvědčená tradice lázeňské léčby zdejších lázní v centrálním balneo provozu napomáhá především při léčbě onemocnění trávícího a pohybového ústrojí a mnoha dalších. Široká škála procedur podporuje Vaše rozhodnutí, dělat něco pro své zdraví a zbavit se nepříjemných bolestí. V Medical Spa Gallery je denně provedeno na 1 200 procedur, které Vám doporučí lékař nebo si je můžete sami vybrat.

Medical Spa Gallery prozradila ze svého zákulisí mimo jiné také připravovanou novinku, na kterou se můžeme těšit na jaře roku 2014. Jedná se o unikátní Spa Suite, jehož jedinečnost tkví v tom, že už nebudete muset program dne plánovat podle časů naplánovaných procedur a za procedurami docházet několikrát denně. Všechny procedury dne  budou prováděny oběma klientům hotelového apartmá současně v průběhu 2,5 hodin  na jednom místě s velmi klidnou a domácí atmosférou. Nechme se překvapit.

Vedení hotelu charakterizuje Medical Spa Gallery pouhými třemi slovy jako komplexní, nadčasová a luxusní. Tím vším se také naprosto odlišuje od běžných karlovarských balneo provozů. Co více dodat? Navštivte Medical Spa Gallery a nechte se rozmazlovat.

Fotografie

↑ nahoru