Získali jsme nejprestižnější certifikaci 5* Superior

Je nám velikou ctí oznámit Vám, že se hotel Carlsbad Plaza stal jedním ze tří špičkových hotelů v České republice a jediným v Karlových Varech, který byl letos oceněn exkluzivní mezinárodní certifikací 5* Superior. Jedná se o nejvyšší možnou evropskou certifikaci odborné asociace Hotel Stars, díky níž hotel Carlsbad Plaza opět potvrdil, že svou výjimečnou kvalitou a vysokou úrovní právem náleží mezi světovou hotelovou špičku.

Kategorie Superior odpovídá absolutnímu splnění 270 hodnotících kritérií, mezi kterými jsou požadavky povinné, jakož i dobrovolně volitelné, například vydávání vlastního hotelové magazínu ve třech jazycích nebo polštářové menu... Superior právem znamená, že hotel, který se takovýmto označením honosí, představuje služby, které vysoce předstihují standard předepsaný pro jeho třídu.

V roce 2010 založily hotelové asociace sedmi zemí Evropské unie – České republiky, Německa, Rakouska, Švédska, Maďarska, Švýcarska a Nizozemí - unii Hotelstars union, která si dala za cíl sjednotit mezinárodní klasifikaci hotelových služeb. Výsledkem jejich srovnávací práce je mimo jiné letošní udělení prestižní mezinárodní certifikace 5* Superior hotelu Carlsbad Plaza, a to až do roku 2013.

Hotel Carlsbad Plaza již v minulosti dokázal, že patří do elitní ubytovací kategorie. Již čtyři roky se jako jediný karlovarský hotel a jeden ze tří v České republice pyšní členstvím v nejprestižnější světové alianci The Leading Hotels of the World.

Carlsbad Plaza Highlights

Svým hostům hotel nabízí 160 luxusních pokojů a apartmánů, tři světové kuchyně pod vedením zahraničních šéfkuchařů, tři denní a jeden noční bar s živou hudbou, více než 3000 m2 Spa & Wellness plochy, které skýtají více než 200 druhů lázeňských a relaxačních procedur, čtrnáct různých medicínských specializací, meetingové prostory, nebo butiky světoznámých značek.

Galerie

Získali jsme nejprestižnější certifikaci 5* Superior

Celá galerie

Datum publikování: 9.8.2011

↑ nahoru