AkSensorAll - krása na dosah ruky

Také Vám občas připadá, že svádíte neúprosný boj s vlastním tělem? Říkáte si, že je to neustálý neefektivní boj v porovnání s vynaloženým úsilím? Každý z nás bojujeme s estetickými vadami na kráse nebo zdravotními potížemi. My pro Vás máme řešení díky terapii Endospherѐs. Máme pro Vás vzácného pomocníka nabízejícího pomocnou ruku s přístrojem AkSensorAll založeným na neinvazivní technologii, jež je díky kompresivním mikrovibracím jediným přístrojem na světě, který za pomoci svých elementárních schopností doslova vnímá Vaše tělo.

Příznaky stárnutí v podobě vrásek, následky těhotenství, nevzhledné jizvy a celulitida nebo zdravotní potíže jako záněty šlach, stažené svalstvo nebo nepříjemné bolesti hlavy se postupně stanou minulostí. Naordinujte si pokrokovou revoluční terapii Endospherѐs. A jak terapie a přístroj AkSensorAll fungují? Unikátní druh kompresivních mikrovibrací působí na tkáně prostřednictvím válečku složeného z 55 rotujících sfér. Tkáň se rotací zcitlivuje, tlakem se stlačuje a současně tak na ni vyvíjí čtyři činnosti působící na vaskulární systém, zhutňování tkání, lymfatické stáze a lymfatické edémy a navíc má působení kompresivních mikrovibrací analgetický účinek.                                                                                                    

Samotné výsledky působení přístrojem AkSensorAll na vaše tělo na sebe nenechají dlouho čekat. Při ošetření obličeje je efektivní účinek patrný již po prvním sezení. Ve stále se vyvíjejícím světě plným technologických novinek je tato neinvazivní metoda ošetření těla a pleti revolučním fenoménem. Vyzkoušejte v hotelové Carlsbad Clinic na vlastní kůži terapii Endospherѐs za použití přístroje AkSensorAll s kompresivní mikrovibrací a zaručeně poznáte rozdíl. 

Fotografie

↑ nahoru