Certifikace 5* SUPERIOR

“Nejsou hvězdy jako hvězdy“

Certifikace 5* SUPERIOR

 

Psal se rok 2011, který byl pro Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel důležitým milníkem. Jako první hotel v České republice toho roku získal nejvyšší možnou mezinárodní certifikaci 5* s přívlastkem Superior, kterou se pyšní až do současnosti, kdy certifikaci opět s přehledem obhájil.

Certifikace hotelu se musí pravidelně každých pět let obhajovat, poslední úspěšná obhajoba proběhla v únoru roku 2017. Asociace hotelů Hotelstars Union hodnotila na 270 kritérií, které byly důkladně bodovány. Pro úspěch, který s sebou nese certifikaci 5*Superior, je nutné získat minimálně 700 bodů. Hotel Carlsbad Plaza se ctí tyto body získal a přidal k nim ještě velkou rezervu.

Hotely jsou hodnoceny Asociací hotelů a restaurací České republiky systémem oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení, který v Česku funguje na dobrovolné bázi již od roku 2004. Avšak rok 2010 přinesl nový systém v udělování hvězdiček. Hotelové asociace 7 zemí založily Hotelstars Union, kladoucí si za cíl sjednocení klasifikace hotelových služeb za pomoci jednotné metodiky a využití společného marketingu. V současné době aplikuje jednotnou metodiku již 16 evropských zemí a několik dalších se na vstup aktivně připravuje. Česká republika je samozřejmě mezi nimi jako zakládající člen.

Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel 5*Superior je neustále připraven zdolávat nové výzvy a pokořovat vyšší příčky v maximální péči o své klienty. Dodržuje nejpřísnější kritéria a standardy zaručující hotelu certifikaci 5*Superior a tak se můžete kdykoliv přesvědčit na první pohled při pobytu zde, že nejsou hvězdy jako hvězdy.

Přijměte vřelé pozvání do hotelu, který je odhodlán posouvat trendy v lázeňství a poskytovat tradiční lázeňskou léčbu propojenou s moderními a inovativními postupy a technologiemi tak, aby každý host od nás odjížděl zdravější a šťastnější a i v budoucnu se rád vracel k osvědčené kvalitě a pohodlí, které hotel nabízí v každém ze svých 151 nadstandardně vybavených pokojích a apartmánech.

Fotografie

↑ nahoru