Doporučení Concierge: Lyžování téměř za rohem hotelu

 

Ačkoliv se to může někomu zdát nemyslitelné, tak je zima okouzlujícím ročním obdobím. Každý musí uznat, že pohled na pohádkové sněhobílé lesy a hory v okolí Karlových Varů je prostě nezapomenutelný, navíc zima, sníh a dokonce i mráz přináší tolik možností. Lyžujete rádi, rádi zasněžené kopce zdoláváte na snowboardu, chystáte se lyžování teprve vyzkoušet nebo jste dokonce nevázaným milovníkem těchto zimních sportů? Nacházíte se na správném místě a ve správný čas!

Krušné hory nedaleko Karlových Varů, tedy téměř za rohem našeho hotelu, vyzývají všechny příznivce a ty, kteří se jimi chystají stát, k lyžování. V dokonalých krušnohorských podmínkách na Vás čeká nejmladší skiareál a nejmodernější technologie Skiareálu Plešivec, který je zde nejen pro Váš sportovní zážitek. Rychlé a komfortní lanovky Vás vyvezou vstříc novým a novým sjezdovým dobrodružstvím, které zažijete na neuvěřitelných více než 10-ti kilometrech sjezdových tras se 100% umělým zasněžováním. Areál je skvělým místem pro všechny věkové kategorie a všechny typy lyžařů, od začátečníků, pokročilých až po perfektní jezdce. Skiservis, půjčovny, test centrum značek Atomic a Salomon, lyžařská škola a chutné občerstvení po celém areálu. Doufal někdo snad v něco více?

Každá z deseti sjezdovek je pro dobrou orientaci označena nejen číslem a barvou podle stupně náročnosti, ale vtipně každá nese i ženské jméno. A tak kupříkladu Daniela I, je nejdelší sjezdovkou měřící 4 250 metrů modré barvy, tedy lehké náročnosti. Navíc má Skiareál Plešivec dvě nástupní místa se zcela bezplatnými parkovišti. Ať už tedy nastoupíte ve Pstruží či v nástupním místě Louky pod Plešivcem, zaručeně si užijete příjemné zimní radovánky v malebném prostředí Krušných hor, 30 minut jízdy od hotelu Carlsbad Plaza.

 

Fotografie

↑ nahoru